Trwa ładowanie...

Joanna Krupa narzeka na swoją wagę. "Nie mogę schudnąć"

Joanna Krupa po ciąży próbuje wrócić do dawnej formy. Pokazała sylwetkę sprzed kilkunastu miesięcy. Gorące zdjęcie może zmotywować do ćwiczeń.

Share
Joanna Krupa narzeka na swoją wagę. "Nie mogę schudnąć"
Źródło: ONS.pl
dx29vg8

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes w listopadzie minionego roku zostali rodzicami Ashy-Leigh Nunes. Modelka na czas porodu i pierwszych miesięcy z córeczką zrezygnowała z aktywności zawodowych. Nie mogła nawet uczestniczyć w finale programu "Top Model".

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

Teraz Joanna Krupa przymierza się do powrotu do świata modelingu. Świadczyć może o tym seksowne zdjęcie, które wrzuciła na swój profil na Instagramie.

dx29vg8

Z opisu wynika, że modelka ubolewa nad swoją obecną wagą. Zresztą spójrzcie sami:

- Minęło 11 tygodni, odkąd urodziłam moją córeczkę. W końcu nadszedł czas, aby znaleźć motywację do przywrócenia mojej dawnej sylwetki! Zgubienie 6 kg jest trudniejsze, niż myślałam - żaliła się gwiazda.

Fani postanowili dodać Joannie otuchy:

- Widziałam cię wczoraj wieczorem w Catch LA. Wyglądasz pięknie i wcale nie widać by zostało ci coś jeszcze do zrzucenia! - opisała w komentarzu pod zdjęciem rzekome spotkanie z modelką jedna z fanek.

15 stycznia Joanna Krupa została przyłapana przez paparazzi podczas wieczornego wyjścia z przyjaciółkami. Prezentowała się wówczas tak:

W naszej opinii modelka wygląda rewelacyjnie!

dx29vg8

Podziel się opinią

Share
dx29vg8
dx29vg8