Trwa ładowanie...

Joanna Krupa oburzyła fanów. Poszło o córkę

Świat dowiedział się o narodzinach Ashy Leigh Nunes zaledwie kilka dni temu, ale obserwatorzy Joanny Krupy na Instagramie już mają prawo do okazywania zdziwienia.

Share
Joanna Krupa oburzyła fanów. Poszło o córkę
Źródło: Getty Images
d4gdcmj

Joanna Krupa chętnie dzieli się swoimi przeżyciami na instagramowym profilu. Pokazuje fragmenty swojej prywatności, które dotyczą również nowo narodzonej córeczki. Asha Leigh przyszła na świat w ostatnią niedzielę, a jej mama już teraz zapewnia jej zabiegi kosmetyczne.

Na swoim Instastory Krupa opublikowała nagranie, na którym noworodek ma piłowane paznokcie. Może się to wydawać nieco dziwne, przesadzone i odrealnione, ponieważ tak małe dziecko nie potrzebuje tego, co zobaczyliśmy na nagraniu. – Jaki kolor powinniśmy wybrać? Różowy? – słychać w tle.

Spora rzesza fanów nie kryła swojego oburzenia opublikowanym na Instagramie nagraniu. Mimo iż Krupa wyrażała się w dość żartobliwym tonie, odzew w komentarzach jest raczej negatywny. Nieczęsto dane jest ludziom być świadkami podobnych scen. Ale też nie każda matka tak ochoczo dzieli się swoją prywatnością jak Joanna Krupa.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

d4gdcmj

Podziel się opinią

Share
d4gdcmj
d4gdcmj