Trwa ładowanie...
d1cbsh7
News

Joanna Krupa panikuje. Boi się przytyć w ciąży

Modelka marzy o tym, by zostać mamą. Ma jednak pewne obawy. Nie chce, by jej idealna figura zmieniła się po urodzeniu dziecka. Jak sama bowiem przyznaje, pracuje ciałem i zawsze musi wyglądać perfekcyjnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa chce zostać mamą
Joanna Krupa chce zostać mamą (Forum)
d1cbsh7

Na początku sierpnia Joanna Krupa powiedziała sakramentalne "tak" Douglasowi Nunesowi. Jak sama przyznała, nie zamierza długo czekać z kolejną rewolucją w swoim życiu. Modelka marzy o tym, aby jak najszybciej zostać mamą. Ma jednak pewien problem. Bo choć chciałaby tulić już w ramionach małego bobasa, wizja 9 miesięcy ciąży ją przeraża.

Gwiazda "Top Model" nie ma zamiaru zaszyć się w domu na czas urlopu macierzyńskiego. Nie chce też porzucać show-biznesu na rzecz pieluch, ani katować się na siłowni, usiłując wrócić do sylwetki sprzed ciąży.

d1cbsh7

- Uwielbiam pracować. Nawet nie chcę myśleć o tym, że nie będę mogła wyjechać gdzieś, bo jestem 9 miesięcy w ciąży. Będę chyba miała wszędzie lekarzy, żeby dalej prowadzić swój tryb życia. Stresuję się tym, jak ciało w ogóle będzie akceptowało to, jak będę w ciąży. Mam nadzieję, że nie będę jedną z tych kobiet, które ciągle jedzą, tyją i później mają problem, żeby schudnąć. Cała moja kariera to tak naprawdę ciało. Jak nie reklamy bielizny, to kostiumów kąpielowych, jak nie to, to okładki magazynów - podsumowała spanikowana w rozmowie z "Super Expressem".

Czyżby to oznaczało, że będziemy musieli jeszcze poczekać na zdjęcia Dżoany z zaokrąglonym brzuszkiem?

d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7