Trwa ładowanie...
d4bf8mp

Joanna Krupa podzieliła się fotografią z ciążowej sesji. Piękne ujęcie

Joanna Krupa oczekuje narodzin swojej pierwszej pociechy. Oczekiwanie najwyraźniej wprowadziło ją w refleksyjny nastrój. Wpis w mediach społecznościowych mówi sam za siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa zostanie mamą
Joanna Krupa zostanie mamą (East News, Fot: East News)
d4bf8mp

Joanna Krupa niebawem zostanie mamą i nie kryje swojego szczęścia. Odkąd przekazała fanom radosną nowinę, raz po raz dzieli się refleksjami na temat tego, jak się szykuje do najważniejszej roli w życiu.

W mediach społecznościowych odsłania kulisy przygotowań do powitania maleństwa na świecie. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje uroczych rodzinnych zdjęć, jak i co odważniejszych ujęć modelki w ciąży. Widać, że towarzyszy temu prawdziwie radosne oczekiwanie.

Najwyraźniej dzielenie się migawkami z ciążowych sesji zdjęciowych spodobało się Joannie Krupie. Ostatnio pochwaliła się jedną z nich. Na zdjęciu przyszła mama pozowała z już wydatnym ciążowym brzuszkiem, ale zaznaczyła, że wykonano je kilka tygodni temu. Urokliwą fotografię opatrzyła czułym komentarzem.

d4bf8mp

– Już teraz kocham cię najbardziej na świecie i nie mogę sobie wyobrazić, jak bardzo oszaleję z miłości, gdy zobaczę twoją twarz po raz pierwszy – napisała.

Zobacz wideo: Krupa o przyjaźni z dziennikarzami: "Macie ciężką pracę"

d4bf8mp

Podziel się opinią

Share
d4bf8mp
d4bf8mp