Trwa ładowanie...

Joanna Krupa prosi fanów o modlitwę. Jej „maluszek” walczy o życie

Joanna Krupa jest zrozpaczona. W mediach społecznościowych zwróciła się do fanów z prośbą o modlitwę.
Share
Joanna Krupa prosi fanów o modlitwę. Jej „maluszek” walczy o życie
Joanna Krupa prosi fanów o modlitwę. Jej „maluszek” walczy o życieŹródło: Facebook.com
d3e6sm8

Joanna Krupa – miłość do zwierząt

Joanna Krupa bardzo często podkreśla swoją miłość do zwierząt. Bardzo często angażuje się w różne akcje mające na celu niesienie pomocy czworonogom, jest wegetarianką i głośno protestuje przeciwko noszeniu futrem. Wiadomo, że to dzięki swojej sympatii do psów poznała Douglasa – byłego męża. Po raz pierwszy spotkali się właśnie podczas spaceru z pupilami. Joanna olbrzymią troska otacza własne zwierzaki. Kilka miesięcy temu, kiedy jej piesek Rugby zaczął chorować Krupa szybko wróciła do USA, byłe tylko przy mim czuwać.

Apel do fanów

Nie da się ukryć, że Joanna Krupa znowu przeżywa trudnym okres. Jej mały york – Prince bardzo podupadł na zdrowiu. W swojej wypowiedzi Joanna zwraca się do fanów z prośbą o modlitwę.

d3e6sm8

„Proszę o modlitwę za nasze maleństwo Prince’a. Jest w krytycznym stanie. Błogosław, Boże” – napisała na swoim Instagramie.

Apel do obserwatorów wywołał szereg kontrowersji.

_"... to tylko pies, ogarnijcie się” , „to jest to, co ja nazywam humanizacją zwierząt”, „módlcie się lepiej za siebie, a nie za psa” _– brzmią niektóre komentarze.

d3e6sm8

Wielu fanów Krupy wyraża również wyraz współczucia, opowiada historie swoich zwierząt i życzy Prince’owi szybkiego powrotu do zdrowia.

d3e6sm8

Podziel się opinią

Share
d3e6sm8
d3e6sm8