Trwa ładowanie...

Joanna Krupa sprzedaje mieszkanie. Dlaczego?

Joanna Krupa definitywnie kończy z etapem życia w Miami. Razem z byłym mężem sprzedaje apartament.

Joanna Krupa sprzedaje mieszkanie. Dlaczego?Źródło: Instagram.com
d3rm1gp
d3rm1gp

Małżeństwo Joanny Krupy i Romaina Zago odeszło już niemal w niepamięć. Choć para sprawiała wrażenie wyjątkowo dobranej i szczęśliwej, a modelka dla męża początkowo chciała spędzać jak najwięcej czasu w Miami, w końcu uczucie się wypaliło. Krupa z biegiem czasu nie chciała rezygnować z dzielenia życia na Polskę i Stany, coraz bardziej pochłaniała ją też praca. Zaczęła się oddalać od męża i w końcu jedynym rozwiązaniem okazał się rozwód.

Na szczęście odbył się pokojowo i w przyjaznej atmosferze. Krupa uznała jednak, że chce definitywnie zamknąć poprzedni etap życia, a także zerwać wszelkie więzi, łączące ją jeszcze z Miami. Ustaliła z byłym mężem, że wystawią na sprzedaż liczący 200 metrów kwadratowych apartament i podzielą się pieniędzmi po równo.

Początkowo cena wynosiła 2,5 mln dolarów. Niestety, nikt się na niego nie skusił. W tej sytuacji Joanna i Romain postanowili obniżyć cenę. Modelce zależy na tym, żeby jak najszybciej odzyskać zainwestowane w apartament pieniądze, bo chce je przeznaczyć na zakup nieruchomości w Polsce. Joanna i Romain wystawili na sprzedaż ich wspólny apartament w Miami. Chcą teraz za niego 2 mln dolarów, po milionie dla każdego.

- Joasia planuje dzielić życie na dwa kontynenty, ale więcej będzie przebywać w Polsce. A że zdaje sobie sprawę, jak kapryśny bywa show-biznes, stąd pomysł, by zainwestować w nieruchomość w kraju - wyjawiła "Super Expressowi" znajoma celebrytki.

d3rm1gp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rm1gp