Trwa ładowanie...
d1foen7
News

Joanna Krupa sprzedała amerykańską posiadłość swojemu byłemu mężowi. Problem został rozwiązany

Jeszcze kilka miesięcy temu modelka żaliła się, że koszty utrzymania posiadłości są zbyt wysokie. Niedawno okazało się, że gwiazda TVN znalazła wreszcie kupca. Joanna Krupa zdradziła "Faktowi", że luksusową willę postanowił nabyć jej były mąż, Romain Zago.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Krupa
Joanna Krupa (WP Gwiazdy Exclusive)
d1foen7

- Mój były mąż Romain kupuje mój dom w Stanach. Nie muszę więc go wystawiać na sprzedaż - powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z tabloidem. Modelka na sprzedaży zyska ponad 3 mln dol. Obecnie ze swoim nowym mężem jest na etapie poszukiwania nowej posiadłości.

- Z Douglasem będziemy na razie mieszkać w jego domu. I powolutku będziemy dalej szukać idealnego dla nas miejsca. Zaczęliśmy już pół roku temu, ale dotąd jeszcze nic nie znaleźliśmy. Nie wiem czy kiedyś ten idealny dom znajdziemy. Dlatego że mamy siedem psiaków i potrzebujemy wystarczająco dużo miejsca dla nich. Też myślę o tym, że gdy będę w ciąży żeby, mogła otworzyć drzwi do ogrodu, żeby psiaki mogły sobie wyjść na zewnątrz - dodała.

Zobacz też: Joanna Krupa ma dość sprzedawania swojej prywatności. Chce dbać o męża

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się całkiem niedawno, ale szybko stracili dla siebie głowę. Zakochani po 9 miesiącach randkowania i 4 miesiącach od zaręczyn przysięgli sobie miłość i wierność. I, co ciekawe, zrobili to w polskim kościele. Uroczystość odbyła się w Krakowie. Nikt nie był pewien daty wydarzenia - Krupa starała się utrzymać szczegóły w tajemnicy. Udało się. Wyjątkowy dzień Krupa spędziła w towarzystwie męża, rodziny i bliskich przyjaciół. Tym razem trzymała swoje życie prywatne z daleka od mediów.

d1foen7

Miejmy nadzieję, że tym razem modelka będzie miała więcej szczęścia w miłości i razem z mężem znajdzie idealną posiadłość.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1foen7

Podziel się opinią

Share
d1foen7
d1foen7