WP

Joanna Krupa wspomina, jak poznała męża. Z Douglasem Nunesem mają historię jak z filmu

Joanna Krupa świętuje rok, odkąd poznała swojego obecnego męża, Douglasa Nunesa. Nie każdy wie, w jakich okolicznościach się poznali. Modelka przypomniała ten dzień i pokazała piękne zdjęcie ze ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa i Douglas Nunes
Joanna Krupa i Douglas Nunes (East News, Fot: East News)
WP

Ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa był jednym z najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie w tym roku. Piękna modelka po niespełna roku znajomości powiedziała sakramentalne "tak". Teraz po roku od pierwszego spotkania z ukochanym, przywołuje piękne wspomnienia.

ZOBACZ TAKŻE: Krupa promuje "Top Model" posyłając fotografom buziaczki

WP

- Dokładnie rok temu spotkałam cię pierwszy raz - pisze pod zdjęciem na Instagramie wzruszona modelka.

Joanna Krupa pierwszy raz pokazała to zdjęcie ze ślubu. I choć uroczystość miała być owiana tajemnicą, jej znajomi celebryci nie mogli się powstrzymać i pokazali całemu światu, jak wyglądał ślub znanej modelki.

Teraz, kiedy dawno jest już po wszystkim, gwiazda "Top Model" dzieli się fotografiami z najważniejszego dnia w jej życiu, a także przypomina historię, jak poznała Douglasa.

WP

- Poznaliśmy się w parku dla psów. Wtedy moje życie zmieniło się na zawsze - czytamy.

Trzeba przyznać, że para podczas ślubu wyglądała fenomenalnie. Ostatnio sporo mówiło się o kryzysie w ich związku. Krupa nie ukrywała, że nie ma czasu dla męża. W rocznicę ich znajomości życzymy Asi i Douglasowi, by mieli go dla siebie jak najwięcej.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP