Trwa ładowanie...
d6etggt

Joanna Krupa zapozowała nago w ciąży na okładce magazynu

Joanna Krupa jest w 30. tygodniu ciąży. Modelka zapozowała nago na okładce poważanego magazynu i udzieliła mu wywiadu, w którym opowiedziała o swoim podejściu do macierzyństwa i wiary.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa wkrótce zostanie mamą.
Joanna Krupa wkrótce zostanie mamą. (Forum)
d6etggt

Choć za kilka tygodni zostanie mamą, Joanna Krupa pozostaje aktywna zawodowo.Właśnie trwają nagrania do kolejnej edycji programu “Top Model”.

Modelka zdecydowała się na rozbieraną sesję zdjęciową w magazynie “Wprost” i udzieliła mu wywiadu. W rozmowie z dziennikarzami szczerze opowiedziała o swoich przygotowaniach do bycia mamą.

Joanna Krupa przyznała, że świadomie zdecydowała się na dojrzałe macierzyństwo. "Gdybym została mamą wcześniej, w mojej głowie pojawiałyby się zapewne pytania, co mogłabym osiągnąć, gdyby nie macierzyństwo. 20 lat temu pewnie musiałabym dokonywać wyboru: kariera czy dziecko" - powiedziała w magazynie “Wprost”.

Ze względu na chorobę Hashimoto modelka obawiała się, że będzie miała problemy z zajściem w ciążę. Dlatego kilka lat temu Joanna Krupa zamroziła swoje komórki jajowe. Ostatecznie udało się naturalnie począć dziecko, ale kobieta nie wyklucza, że być może skorzysta z nich przy następnych ciążach lub odda je komuś potrzebującemu.

d6etggt

Pojawienie się noworodka nie oznacza, że modelka zamierza zrobić przerwę w karierze. Chce podróżować z potomkiem po świecie, jeśli pojawią się dla niej ciekawe propozycje zawodowe.

Razem z mężem Douglasem Nunesem przywitają dziecko i wychowają w Los Angeles. 40-latka boi się pierwszego porodu, dlatego wierzy, że szkoła rodzenia pomoże jej zwalczyć lęki. Martwi się także, co stanie się z jej ciałem. Po raz pierwszy w życiu zmaga się z cellulitem. Nie dba jednak tak bardzo o figurę, jak o to, aby urodzić zdrowe dziecko.

Przez pierwsze miesiące po narodzinach Joannie pomagać będzie prywatna położna, potem zamieszka z nimi niania. Modelka nie zamierza angażować swojej mamy w opiekowanie się wnukiem, chce aby odwiedzała ich jako gość.

Modelka przygotowuje się także do odpowiadania na trudne pytania dorastającego dziecka. Jeśli potomek odkryje nagie zdjęcia mamy w internecie, ta wytłumaczy się, że robiła je, bo kocha swoją pracę w modelingu, a kolejne sesje były spełnieniem jej marzeń.

d6etggt

Joanna Krupa wielokrotnie podkreślała, że jest osobą wierzącą. Jednocześnie popiera metodę in vitro oraz prawa kobiet. "Jestem pro-choice. Po to Bóg dał mózg lekarzom, naukowcom, żeby pomagali parom, robiąc in vitro. Dlaczego rząd ma mówić kobietom, czy mają to robić, czy nie?" - odniosła się do problemu niepłodności z rozmowie z "Wprost".

Modelka wspiera także osoby LGBT, dlatego bardzo zabolały ją ostatnie wydarzenia podczas marszu równości w Białymstoku. "Zastanawiałam się, jak ludzie głoszący homofobiczne, ksenofobiczne hasła, robiący tak okropne rzeczy na ulicach, atakujący pokojową demonstrację po tym wszystkim idą do kościoła. Gdzie tu jest sens?" - skomentowała.

Proste, czarno-białe zdjęcia Joanny Krupy w magazynie "Wprost" podkreślają jej dobre samopoczucie w ciąży. "Gdyby każda kobieta spodziewająca się potomstwa czuła się tak jak ja, mielibyśmy wszyscy zapewne po dziesięcioro dzieci" - dodała ze śmiechem.

d6etggt

Podziel się opinią

Share

d6etggt

d6etggt