Trwa ładowanie...

Joanna Krupa zrobi z Edyty Górniak gwiazdę w USA? Pierwsze spotkanie już za nimi

Odkąd Edyta Górniak zamieszkała w Los Angeles, zaczęła życie na nowo. Klimat i słońce Kalifornii pozwoliły jej zapomnieć o traumatycznych przeżyciach ostatnich miesięcy. W towarzyskie życie "miasta aniołów" wprowadza ją jej nowa przyjaciółka, Joanna Krupa. Dziewczyny spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Dodatkowo modelka postanowiła, że pomoże Edzi zrobić wielką międzynarodową karierę.

Share
Joanna Krupa zrobi z Edyty Górniak gwiazdę w USA? Pierwsze spotkanie już za nimi
Źródło: Facebook.com
d3rly1x

Dżoana uaktywniła wszystkie swoje kontakty z wpływowymi osobami. Pierwsze efekty są już widoczne. Niedawno przedstawiła swoją nową koleżankę Randy’emu Jacksonowi, jurorowi amerykańskiego "Idola". Gwiazdor telewizji i świetny muzyk był podobno oczarowany Edytą – Dziewczyny naprawdę bardzo się zaprzyjaźniły. Joasia chce zrobić wszystko, by pomóc Edycie. Liczy, że Randy szybko pozna się na jej głosie i zdecydują się na jakiś wspólny projekt – zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Krupy. Cała trójka spędziła przyjemne chwile na rozmowie w jednej z najmodniejszych knajpek Los Angeles.

Randy Jackson to niezwykle utalentowany muzyk i producent. Ma w swoim dorobku współpracę między innymi z: Mariah Carey, Whitney Houston, Celine Dion czy Madonną. Wiele piosenkarek marzy o tym, by móc z nim pracować. Czy ten zaszczyt spotka Edzię? Niebawem się przekonamy.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d3rly1x

Podziel się opinią

Share
d3rly1x
d3rly1x