Trwa ładowanie...
d4386u1

Joanna Kulig i jej zarobki. Zgarnęła już prawie mln zł

Serce rośnie, jak patrzy się na karierę Joanny Kulig. Dzięki "Zimnej wojnie" może przebierać w zagranicznych ofertach. I świetnie na tym wychodzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig ma powody do radości
Joanna Kulig ma powody do radości (ONS.pl)
d4386u1

Joanna Kulig pracuje obecnie na planach zagranicznych seriali i filmów. I jak donosi "Super Express", ma z tego niezły "grosz". Pojawiła się już w 4 odcinkach serialu "Hanna" oraz amerykańskim filmie "Safe Inside" Renaty Gabrielskiej. Ale to nie koniec. Kulig ostatnio wystąpiła w brytyjskim serialu "The Eddy", gdzie zagrała w 8 odcinkach, a jej dniówka wynosiła ok. 25 tys. dol. "Super Express" wyliczył, że do tej pory na konto aktorki wpłynęło 250 tys. dol., co daje prawie milion polskich złotych.

Joanna Kulig najpierw latami budowała swoją pozycję w Polsce. Przełomem okazał się "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej. Potem już poszło. Pojawiła się m.in. w "Nieulotne", "Hansel i Gretel: Łowcy czarownic" czy "Idzie".

Ukoronowaniem jej aktorskich wysiłków okazała się "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, która pozwoliła jej zaistnieć w Stanach. Z czego, jak widać, Kulig korzysta. A my trzymamy kciuki za więcej.

d4386u1

ZOBACZ TEŻ: Rozpromieniona Kulig. "Teraz jest czas na domowe sprawy"

d4386u1

Podziel się opinią

Share
d4386u1
d4386u1