Trwa ładowanie...
d4hfcif

Joanna Kulig na koncercie Młynarskiego w Los Angeles. Chwali się zdjęciami

Polska aktorka i gwiazda "Zimnej Wojny" podbija Amerykę. W mediach plotkuje się nawet, że Kulig na dłużej zostanie w USA, gdzie urodzi swoje pierwsze dziecko. Jak widać, za oceanem aktorka czuje się jak ryba w wodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig dzieli się z fanami zdjęciem z pobytu w Ameryce
Joanna Kulig dzieli się z fanami zdjęciem z pobytu w Ameryce (Getty Images)
d4hfcif

Mlynarski-Masecki Jazz Band to zespół założony przez Jana Emila Młynarskiego i Marcina Maseckiego. Muzycy grają w stylu przedwojennym, na podobieństwo polskich orkiestr jazzowych okresu międzywojennego. Kilka dni temu pojawili się w Los Angeles, gdzie odbył się ich koncert w "Cicada Club".

Na miejscu nie mogło zabraknąć Joanny Kulig, którą z zespołem łączy "Zimna Wojna". Marcin Masecki skomponował i opracował większość utworów do polskiego filmu.

Kulig natomiast coraz lepiej czuje się na salonach i powoli zadomawia się w nowym kraju. Jakiś czas temu agencja aktorska CAA wzięła polską aktorkę pod swoje skrzydła. Przypomnijmy, że firma reprezentuje takie gwiazdy jak Meryl Streep czy Brada Pitta. Polka podobno na poważnie myśli o karierze za oceanem i rozważa poród w Los Angeles, do czego namawia ją sama Weronika Rosati.

d4hfcif

Czy będzie nadal tak entuzjastycznie podchodzić do kariery w USA, jeśli nie będzie nominowana do Oscara? Przypomnijmy, że "The Playlist" opublikowało listę aktorek typowanych jako kandydatki do Oscara - w tym Joannę Kulig. Nominacje do Oscarów zostaną ogłoszone na początku 2019 r. W ubiegłych latach tego typu notowania potwierdzały się w mniej niż 50 proc. Na wyniki musimy zatem poczekać jeszcze kilka dni.

d4hfcif

Podziel się opinią

Share

d4hfcif

d4hfcif