Trwa ładowanie...

Joanna Kulig pozuje z ciążowym brzuszkiem. Fani zachwyceni

Rola w "Zimnej wojnie" przyniosła jej międzynarodową sławę. Dziś mówią o niej wszyscy - dosłownie. A to o znakomitej roli, a to o ciąży. Aktorka opublikowała zdjęcie i od razu posypały się komplementy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Kulig pozuje z ciążowym brzuszkiem. Fani zachwyceniŹródło: ons.pl, fot: ons.pl
d46717l
d46717l

Dramatyczny obraz Pawła Pawlikowskiego miał swoją premierę podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Produkcja zebrała niemal same pozytywne opinie wśród krytyków i została nagrodzona m.in. Złotą Palmą czy Złotym Lwem. Poza tym nominacja jako polskiego kandydata do Oscara, mówi sama za siebie...

Joanna Kulig szturmem zdobyła serce widzów. Tymczasem, mimo tego, że jest w ciąży, dumnie promuje "Zimną wojnę". Tym samym pokazuje, że ciąża nie przeszkadza w realizacji celów zawodowych oraz marzeń. Wręcz przeciwnie. Umówmy się też, że o takiej karierze jak ta Kulig, marzy wiele aktorów.

Na swoim instagramowym profilu pochwaliła się przepiękną fotografią z zagranicznej sesji. Widać na niej sporych rozmiarów krągłości ciążowe. Od razu posypało się mnóstwo komentarzy."Piękna ty", "Pani Joanno, wygląda pani kwitnąco", "Przepiękna kobieta. Świetna aktorka", "Najpiękniejsza" - czytamy. "Piękniej nie można było wyjść". Niektórzy pisali nawet, że to najpiękniejsze zdjęcie jakie do tej pory widzieli.

Rodacy podziwiają i są dumni z takiej aktorki. Główna rola u Pawlikowskiego była po prostu strzałem w 10.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46717l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46717l