Trwa ładowanie...
dy7arls

Joanna Kulig promuje "Zimną wojnę". Już widać ciążowy brzuch

Aktorka pojechała do Los Angeles by promować najnowszy film Pawła Pawlikowskiego, który ma szansę na nominację do Oscara.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig
Joanna Kulig (Instagram.com)
dy7arls

Na zdjęciach, które publikuje na Instagramie, 36-letnia Kulig pokazuje się w luźnych ubraniach, pod którymi skrywa krągły brzuch.

Na specjalny pokaz "Zimnej wojny" włożyła na siebie szeroką czarną sukienkę do kolan, która też dość nieźle kamuflowała ciążę. Ale mimo wszystko można zauważyć, że jej ciało się nieco zmieniło.

Informacja o tym, że Joanna Kulig jest w ciąży, uszczęśliwiła wielu fanów. Aktorka jest popularna nie od dziś, ale odegranie głównej roli w kinowym hicie "Zimna Wojna" przyniosło jej prawdziwą sławę. Od momentu premiery tej produkcji dostała wiele propozycji wystąpienia w polskich oraz światowych produkcjach. Zgodziła się zagrać m.in. w serialu "Hanna" produkowanym przez Amazon Studios.

dy7arls

Pierwsze dziecko Kulig ma przyjść na świat jeszcze w tym roku. Mężem aktorki jest Maciej Bochniak, reżyser, który ma na swoim koncie między innymi film "Disco Polo". Para będzie musiała podzielić się obowiązkami rodzicielskimi, bo wygląda na to, że kariera Kulig nabierze rozpędu.

dy7arls

Podziel się opinią

Share

dy7arls

dy7arls