Trwa ładowanie...
d3qkh9d

Joanna Kulig przygotowuje się do porodu. Mąż może nie mieć czasu, żeby pomóc jej w obowiązkach

Joanna Kulig już odlicza dni do porodu. Jak informuje tygodnik "Świat & Ludzie", jej mąż rozwija się teraz zawodowo. Ku zmartwieniu aktorki, może nie mieć czasu na opiekę nad noworodkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig
Joanna Kulig (East News, Fot: East News)
d3qkh9d

Joanna Kulig jest teraz absolutnym numerem jeden. Ostatnio święciła triumfy na "Złotych Globach", gdzie na after party bawiła się z hollywoodzką śmietanką. Aktorka ma swoje 5 minut nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. "Zimna Wojna" stała się jej przepustką do międzynarodowej kariery.

Jednak na jakiś czas Kulig musi przystopować z rozwojem kariery. Poród tuż tuż. Jednak nie wszystko idzie po jej myśli.

d3qkh9d

W grudniu aktorka wraz ze swoim mężem, Maciejem Bochniakiem świętowali 9. rocznicę ślubu.

- Mam poczucie, że on opiekuje się naszym domem. Moja mama, jak na to patrzy, twierdzi, że teraz są także fajne czasy dla kobiet, bo mężczyzna i ugotuje i upierze - mówiła w jednym z wywiadów aktorka.

Małżeństwo od dawna ponoć ma już urządzony pokoik dla dziecka. Jeśli wierzyć plotkom, już także wybrali imię. Jednak bardzo cenią swoją prywatność i większość informacji zachowują dla siebie.

I choć życie Joanny Kulig przypomina teraz piękny sen, to nie wszystko udało się jej przewidzieć.

d3qkh9d

- Planowali, że Joasia będzie jeździć na zdjęcia, Maciej zostanie w domu z dzieckiem. Weźmie urlop tacierzyński. Ale życie pisze własne scenariusze. Maciej teraz też ma zawodowe zobowiązania, których nie może odłożyć na potem - mówi tygodnikowi "Świat & Ludzie" zaprzyjaźniona osoba pary.

Trzymamy kciuki, że Joanna i Maciej pogodzą kariery z życiem prywatnym.

d3qkh9d

Podziel się opinią

Share

d3qkh9d

d3qkh9d