Trwa ładowanie...
d5gz9qu

Joanna Kulig spełnia marzenia najbliższych

Ciąża Joanny Kulig uszczęśliwiła nie tylko aktorkę oraz jej męża, ale także najbliższą rodzinę artystki. Wieść o dziecku Joanny najbardziej zachwyciła jej mamę, która już od dawna marzyła o kolejnym wnuku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Kulig swoją ciążą uszczęśliwiła mamę
Joanna Kulig swoją ciążą uszczęśliwiła mamę (East News)
d5gz9qu

Joanna Kulig w ciąży

Informacja o tym, że Joanna Kulig jest w ciąży uszczęśliwiła wielu fanów. Aktorka, która obecnie stała się jedną z najjaśniejszych gwiazd w Europie swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim odegraniu głównej roli w kinowym hicie „Zimna Wojna”. Od momentu premiery tej produkcji Joanna Kulig dostała dziesiątki propozycji wystąpienia na największych ekranach w Polsce oraz na świecie. Polska aktorka zgodziła się ostatnio zagrać m.in. w serialu „Hanna” produkowanym przez Amazon Studios.

Ciąża Joanny Kulig uszczęśliwia rodzinę

Ze względu na szereg sukcesów zawodowych informacja o jej ciąży była sporą niespodzianką. Z nowej sytuacji bardzo zadowolona jest mama Joanny, która już od dawna marzyła, aby jej córka doczekała się potomstwa. Mama zawsze była dumna z osiągnięć córki i śledziła jej poczynania na szklanym ekranie. Mimo to zawsze marzyła o szczęśliwej rodzinie dla córki. Dziecko Joanny nie będzie jej pierwszym wnukiem (syna ma już jedna z dwóch sióstr Kulig), jednak na tego członka rodziny babcia czeka z niecierpliwością.

d5gz9qu

Dziecko Joanny Kulig i Macieja Bochniaka przyjdzie na świat jeszcze przed końcem tego roku. Na nowego członka rodziny czeka trójka rodzeństwa aktorki, a także babcia. Mama Joanny już kompletuje wyprawkę dla malucha oraz deklaruje pomoc w opiece nad nim.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d5gz9qu

Podziel się opinią

Share

d5gz9qu

d5gz9qu