ycipk-3yx87z

Joanna Liszowska na wakacjach. Pokazała zdjęcie z córką

Joanna Liszowska rzadko pokazuje fotki z życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska na wakacjach
Joanna Liszowska na wakacjach (ONS.pl)
ycipk-3yx87z

Joanna Liszowska, podobnie jak wiele celebrytek, przebywa właśnie na wakacjach. Ostatnie miesiące były dla aktorki bardzo burzliwe i napięte. Przypomnijmy, że gwiazda zadebiutowała jako wokalistka i wypuściła w świat pierwszy singiel.

Reakcje po jego premierze były różne, ale nie da ukryć, że Liszowska włożyła dużo pracy w to, aby efekt końcowy ją zadowolił. Teraz postanowiła odpocząć i wyjechała z córkami na urlop.

ZOBACZ: Joanna Liszowska od roku jest singielką! "Przechytrzyła wszystkich"

ycipk-3yx87z

Joanna Liszowska postawiła na ciepłe kraje, ale nie zdecydowała się zdradzić, gdzie konkretnie wypoczywa. Natomiast opublikowała zdjęcie z jedną z córek. Warto podkreślić, że aktorka nie pokazuje życia prywatnego, a fotki z dziećmi pojawiają się niezwykle rzadko w przestrzeni publicznej.

- Słońce i miłość...czego chcieć więcej? - napisała Liszowska.

Przeczytaj: Joanna Liszowska na wakacjach. Pokazała zdjęcie z basenu

ycipk-3yx87z

Córki Joanny Liszowskiej też nie miały łatwego czasu. Musiały uporać się z rozwodem rodziców, którzy postanowili się rozstać. Aktorka potwierdziła, że jej małżeństwo ze szwedzkim milionerem Olą Serneke to już przeszłość.

Podobno para rozwiodła się już w 2018 r. Liszowska zapewnia jednak, że pozostają w przyjaźni i wspólnie zamierzają wychowywać dzieci. Sprawiedliwie podzielili się też obowiązkami, a milioner będzie płacił alimenty na obie córki.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yx87z

ycipk-3yx87z
ycipk-3yx87z