Trwa ładowanie...
d486sw9

Joanna Liszowska na wakacjach. Pokazała zdjęcie z córką

Joanna Liszowska rzadko pokazuje fotki z życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska na wakacjach
Joanna Liszowska na wakacjach (ONS.pl)
d486sw9

Joanna Liszowska, podobnie jak wiele celebrytek, przebywa właśnie na wakacjach. Ostatnie miesiące były dla aktorki bardzo burzliwe i napięte. Przypomnijmy, że gwiazda zadebiutowała jako wokalistka i wypuściła w świat pierwszy singiel.

Reakcje po jego premierze były różne, ale nie da ukryć, że Liszowska włożyła dużo pracy w to, aby efekt końcowy ją zadowolił. Teraz postanowiła odpocząć i wyjechała z córkami na urlop.

ZOBACZ: Joanna Liszowska od roku jest singielką! "Przechytrzyła wszystkich"

d486sw9

Joanna Liszowska postawiła na ciepłe kraje, ale nie zdecydowała się zdradzić, gdzie konkretnie wypoczywa. Natomiast opublikowała zdjęcie z jedną z córek. Warto podkreślić, że aktorka nie pokazuje życia prywatnego, a fotki z dziećmi pojawiają się niezwykle rzadko w przestrzeni publicznej.

- Słońce i miłość...czego chcieć więcej? - napisała Liszowska.

Przeczytaj: Joanna Liszowska na wakacjach. Pokazała zdjęcie z basenu

d486sw9

Córki Joanny Liszowskiej też nie miały łatwego czasu. Musiały uporać się z rozwodem rodziców, którzy postanowili się rozstać. Aktorka potwierdziła, że jej małżeństwo ze szwedzkim milionerem Olą Serneke to już przeszłość.

Podobno para rozwiodła się już w 2018 r. Liszowska zapewnia jednak, że pozostają w przyjaźni i wspólnie zamierzają wychowywać dzieci. Sprawiedliwie podzielili się też obowiązkami, a milioner będzie płacił alimenty na obie córki.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d486sw9

d486sw9
d486sw9