Trwa ładowanie...
d4e3dez

Joanna Liszowska: Utrzymuje dobre relacje z byłym mężem

Choć Joanna Liszowska od jakiegoś czasu jest szczęśliwą singielką, wciąż utrzymuje dobre relacje ze swoim byłym mężem, Olą Serneke. Szwed często odwiedza Polskę i zajmuje się dwoma córkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska może liczyć na wsparcie byłego męża
Joanna Liszowska może liczyć na wsparcie byłego męża (ONS.pl)
d4e3dez

Szwedzki biznesmen Ola Serneke dokłada wszelkich starań, by być obecnym w życiu córek. Joanna Liszowska wspiera ich relację i sama jest z byłym mężem w głębokiej zażyłości - dla dobra dziewczynek.

"Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji, pełnej szacunku i troski o nasze córeczki" - napisała kiedyś na Instagramie.

Zobacz wideo:

Biznesmen zabiera córki na wakacje, ale też szuka okazji, by jak najczęściej widywać się z nimi w kraju. Pomagają w tym interesy, które prowadzi nad Wisłą, w województwie zachodniopomorskim.

Zobacz też: Joanna Liszowska jako kocica. Tak przebrała się na Halloween

d4e3dez

- Gdy jest w Polsce, stara się jeździć do Warszawy i spotykać z córeczkami, które bardzo na to czekają, on z resztą również. Joasia się cieszy, że mają z ojcem tak serdeczne relacje - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia aktorka dla magazynu "Świat i ludzie".

Gwiazda należy do najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Aktualnie pracuje na planie "Przyjaciółek", regularnie pojawia się w reklamach i grywa na deskach teatru. Pomoc byłego partnera z pewnością wiele jej ułatwia.

Zobacz też: Joanna Liszowska przeszła metamorfozę. Kusi przed obiektywem

d4e3dez

Podziel się opinią

Share
d4e3dez
d4e3dez