Trwa ładowanie...

Joanna Liszowska: Utrzymuje dobre relacje z byłym mężem

Choć Joanna Liszowska od jakiegoś czasu jest szczęśliwą singielką, wciąż utrzymuje dobre relacje ze swoim byłym mężem, Olą Serneke. Szwed często odwiedza Polskę i zajmuje się dwoma córkami.

Joanna Liszowska: Utrzymuje dobre relacje z byłym mężemŹródło: ONS.pl
d11ho9y

Szwedzki biznesmen Ola Serneke dokłada wszelkich starań, by być obecnym w życiu córek. Joanna Liszowska wspiera ich relację i sama jest z byłym mężem w głębokiej zażyłości - dla dobra dziewczynek.

"Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji, pełnej szacunku i troski o nasze córeczki" - napisała kiedyś na Instagramie.

Zobacz wideo:

Biznesmen zabiera córki na wakacje, ale też szuka okazji, by jak najczęściej widywać się z nimi w kraju. Pomagają w tym interesy, które prowadzi nad Wisłą, w województwie zachodniopomorskim.

- Gdy jest w Polsce, stara się jeździć do Warszawy i spotykać z córeczkami, które bardzo na to czekają, on z resztą również. Joasia się cieszy, że mają z ojcem tak serdeczne relacje - powiedziała osoba z bliskiego otoczenia aktorka dla magazynu "Świat i ludzie".

Gwiazda należy do najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Aktualnie pracuje na planie "Przyjaciółek", regularnie pojawia się w reklamach i grywa na deskach teatru. Pomoc byłego partnera z pewnością wiele jej ułatwia.

d11ho9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11ho9y