Trwa ładowanie...
d2e859m

Joanna Liszowska znów jest szczęśliwie zakochana

Jeden z show biznesowych tygodników podaje, że Joanna Liszowska ma nowego partnera, w którym jest mocno zakochana. Znajomość z ukochanym ma trwać już dobry rok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Liszowska ma być w kolejnym związku
Joanna Liszowska ma być w kolejnym związku (ONS.pl)
d2e859m

Tygodnik "Życie na gorąco" przyłapał Joannę Liszowską, gdy ta tankowała samochód na jednej ze stacji benzynowych w Warszawie i zrobiła przy okazji drobne zakupy. Nie była sama. Jechał z nią mężczyzna, który nosił białą czapkę z daszkiem. Ma być on jej nowym partnerem, z którym jest aktorce naprawdę dobrze.

Znajomość Liszowskiej z tajemniczym mężczyzną ma trwać już rok. Aktorka bardzo chroni swoją prywatność. Już przed laty podjęła decyzję, że będzie starać się ukrywać swoje życie prywatne przed mediami. Zapewne motywowane jest to poprzednimi, burzliwymi związkami, jak z Robertem Rozmusem czy szwedzkim biznesmenem Olą Serneke.

Po rozwodzie ze Szwedem w 2018 r. aktorka też zmieniła swój styl. Głównie dało się to zauważyć po fryzurze. Grzywka i krótsze włosy zdecydowanie ją odmładzały.

"Życie na gorąco" podaje też, że w środowisku aktorów od kilku miesięcy mówi się, że Liszowska ma kogoś nowego. Mało tego - nowy partner miał u niej nawet zamieszkać.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2e859m

Podziel się opinią

Share
d2e859m
d2e859m