Trwa ładowanie...

Joanna Majstrak znów zagra nago. "Widzowie zobaczą mnie topless"

Joanna Majstrak nie ma żadnych oporów przed pokazywaniem swojego ciała. Celebrytka po raz kolejny rozbierze się przed kamerami.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Majstrak znów zagra nago. "Widzowie zobaczą mnie topless"Źródło: Materiały prasowe
d2xoghe

Joanna Majstrak dała się poznać szerokiej publiczności dzięki roli w serialu "M jak miłość". Aktorka wcieliła się w postać dziewczyny pracującej w agencji towarzyskiej. Majstrak nie bała się zagrać kontrowersyjną postać, bo sama jest osobą bardzo wyzwoloną, która nie stroni od skandali. Gdy przez pewien czas umawiała się z Hubertem Urbańskim, pisały o niej wszystkie portale plotkarskie.

Joanna Majstrak, Hubert Urbański ONS.pl
Joanna Majstrak, Hubert Urbański Źródło: ONS.pl

Majstrak nie występowała co prawda w wielu produkcjach, ale gdy już jej się to udawało, reżyserzy najczęściej obsadzali ją w roli frywolnych kobiet, epatujących seksualnością. Widocznie wykorzystują fakt, że aktorka chętnie się rozbiera. Robiła to już nie raz na łamach pism dla panów.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Niedługo Joanna zagra w Teatrze Telewizji w sztuce pt. "Reytan. Druga strona drzwi”. Po raz kolejny w karierze przypadła jej wdzięczna rola kurtyzany.

d2xoghe

- Tym razem widzowie zobaczą mnie topless. W pełni akceptuję swoje ciało. Traktuję je jak narzędzie pracy i nie mam problemu z tym, by odsłonić to i owo. Role rozbierane to dla mnie żadna nowość ani nic trudnego. W "Reytanie" zagrałam niewielki, ale dość odważny i rzucający się w oczy epizod. Moja scena na pewno ożywia ten spektakl - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Będziecie oglądać?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2xoghe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xoghe