Trwa ładowanie...

Joanna Moro lekcje tenisa bierze od samego Janowicza. Przygotowuje się do nowej roli

Sport nigdy nie był jej obcy. Już w czasach szkolnych sporo tańczyła. Teraz wróciła do ćwiczeń, ale jej energię pochłania nowa dziedzina. Joanna Moro chodzi na lekcje tenisa do Jerzego Janowicza.

Joanna Moro lekcje tenisa bierze od samego Janowicza. Przygotowuje się do nowej roliŹródło: Forum
d3lkh2u
d3lkh2u

Sportem zajmowała się już w czasach szkolnych. Chodziła wówczas na lekcje baletu, ale o profesjonalnej karierze musiała zapomnieć ze względu na swój wysoki wzrost. Jednak zdążyła nadrobić zaległości, gdy zaproszono ją do udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Według "Rewii" to właśnie taniec sprawił, że uległa urokowi swojego męża – Mirosława Szpilewskiego. – Gdy okazało się, że Mirek świetnie tańczy salsę, nie miałam żadnych wątpliwości, że to mężczyzna dla mnie – zdradziła aktorka tygodnikowi.

Teraz jednak gwiazda znalazła nową pasję i dzieli ją nie z mężem, a z innym mężczyzną. Od niedawna chodzi na lekcje tenisa u Jerzego Janowicza. – Jest wprost zachwycona jego zaangażowaniem w to, co robi – zdradził znajomy Moro.

d3lkh2u

Okazuje się, że do treningów skłoniła ją nowa rola. Dostała propozycję zagrania w filmie fabularnym "Raz, jeszcze raz", gdzie ma wcielić się w postać seksownej pani menadżer.

Jednak lekcje tenisa nie są jedynym czynnikiem, który ma pomóc jej utrzymać formę. Według "Rewii" aktorka spędziła ostatnio kilka dni pod namiotem, gdzie biegała i intensywnie ćwiczyła. Wszystko po to, by mieć nienaganną sylwetkę, gdy zaczną się zdjęcia do filmu.

d3lkh2u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lkh2u