Trwa ładowanie...

Joanna Moro pokazała swój poranny rytuał. Nie miała nic na sobie

Joanna Moro kocha relaks na łonie natury. Ostatnio wybrała się nad polskie morze, a wcześniej poznawała uroki mazurskich jezior. To właśnie tam powstała odważna sesja w negliżu.

Share
Joanna Moro pokazała swój poranny rytuał. Nie miała nic na sobie
Źródło: ONS.pl
d6n4a4d

Gwiazda znana m.in. z seriali "Blondynka" oraz "Anna German. Tajemnica białego anioła" przyjechała ostatnio nad polskie morze. Na swój profil na Instagramie wrzucała filmiki z plaży w Jantarze, gdzie oprócz pięknej przyrody niestety natrafiła także na sterty śmieci. Aktorka nie kryła swojego rozczarowania, bo kocha przyrodę i wypoczynek na łonie natury. Szczególnie, gdy może zrzucić z siebie ubrania i wykonywać "poranny rytuał".

"Poranny rytuał" – tak właśnie Moro zatytułował wpis na Instagramie, który opatrzyła zdjęciami i filmikiem w negliżu. Aktorka usiadła na pomoście w "stroju Ewy", przyjmując odpowiednią pozę, dzięki czemu nie można uznać tych treści za niecenzuralne.

d6n4a4d

<a href="https://gwiazdy.wp.pl/co-za-nogi-joanna-moro-pokazuje-smiale-zdjecia-z-wakacji-6518591532112576a" target="_blank">Co za nogi! Joanna Moro pokazuje śmiałe zdjęcia z wakacji</a>

"Kocham przyrodę. Kocham naturalność. Kocham" – mówiła uśmiechnięta Joanna Moro do kamery, trzymanej najprawdopodobniej przez jej męża. Przypomnijmy, że litewska aktorka zamieszkała w Warszawie w 2003 r., a pięć lat później wyszła za mąż za Mirosława Szpilewskiego. Para doczekała się dwóch synów i córeczki, która urodziła się na początku roku.

Obejrzyj: Gwiazdy głosują. Każdy kandydat na prezydenta ma mocne wsparcie celebrytów

d6n4a4d

Podziel się opinią

Share
d6n4a4d
d6n4a4d