Trwa ładowanie...
d1kq58q
joanna moro

Joanna Moro spodziewa się trzeciego dziecka. W kwestii imienia ważna jest tradycja

Joanna Moro jest już mamą dwóch synów: Mikołaja i Jeremiego. Kolorowa prasa donosi, że w kwestii imienia trzeciego dziecka będzie wierna tradycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Moro jest w ciąży
Joanna Moro jest w ciąży (ONS.pl)
d1kq58q

Niebawem rodzina Joanny Moro się powiększy. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka. "Rewia" sugeruje, że wraz z bliskimi myśli już o imieniu dla pociechy.

– Wszyscy mają już pomysły na imię. Na pewno będzie tradycyjne, polskie. Bez żadnych modnych w ostatnich latach udziwnień – wyjawiła znajoma aktorki.

Doniesienia o tym, że Joanna Moro jest w ciąży, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Sugerowano nawet, że tym razem aktorka po cichu liczy, że doczeka się dziewczynki. Sama zainteresowana potwierdziła informację na początku sierpnia. Zamieściła obszerny wpis na swoim profilu na Instagramie.

"Kochani, wiele osób zadaje mi pytanie, czy to prawda, że spodziewam się dziecka. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, pragnę Was poinformować i jednocześnie potwierdzić, że jestem w trzeciej ciąży. Czuję się doskonale, jesteśmy zdrowi, cieszymy się, że rodzina wkrótce się powiększy. Na ten moment mogę tylko tyle zdradzić, bowiem chciałabym zachować dla siebie i moich najbliższych trochę prywatności w tak ważnym dla nas czasie" – napisała.

d1kq58q

Podziel się opinią

Share
d1kq58q
d1kq58q