Trwa ładowanie...

Joanna Opozda w ogniu krytyki. Bohdan Gadomski napisał post na Facebooku

Bohdan Gadomski postanowił przeprowadzić wywiad z Joanną Opozdą w związku z jej nowym wyzwaniem zawodowym. Jak sam pisze, nie będzie mile wspominał tego spotkania.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Joanna Opozda w ogniu krytyki. Bohdan Gadomski napisał post na FacebookuŹródło: ONS.pl
d3am2qg

O Joannie Opoździe zrobiło się głośniej. Wszystko za sprawą tego, że zagra legendarną Brigitte Bardot w filmie "Brigitte Bardot cudowna" w filmie Lecha Majewskiego. Wieść ta rozniosła się bardzo szybko i dużą część widzów po prostu zaskoczyła. Głównie ze względu na to, że do tej pory była przez większość kojarzona z serialu "Pierwsza miłość", gdzie grała Jowitę.

Bohdan Gadomski postanowił przeprowadzić wywiad z aktorką, a gorzkimi odczuciami podzielił się na Facebooku.

"Joanna Opozda okazała się rozmówczynią chaotyczną i za wszelką cenę chciała być, nie podmiotem wywiadu, tylko jego autorką. Rozczarowała mnie i zdenerwowała. Współczuję narzeczonemu" - napisał ostro.

d3am2qg

W późniejszych komentarzach zdradził, że aktorka została zwolniona z jednego z teatrów, podając przyczynę. "Z Teatru Kamienica została zwolniona za 2 minutowe opóźnienie z wejściem na scenę. Wszyscy czekali, a aktoreczka robiła sobie selfie" - czytamy.

"Miała dostać ode mnie 3 filmy z Brigitte Bardot, za skandaliczne zachowanie podczas wywiadu została usunięta z grona znajomych" - pisał dalej i na samym końcu dodał: "Dorobku nie ma prawie żadnego, tylko rólka BB w filmie Majewskiego zakwalifikowała Opozdę z Buska do wywiadu w Angorze".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3am2qg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3am2qg