Trwa ładowanie...
d4gqrgi

Joanna Przetakiewicz pozuje w wałkach na głowie

Milionerka podzieliła się na Instagramie zdjęciem w szlafroku i wałkach. Zdradziła też, jakie jest jej noworoczne postanowienie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz (Instagram.com, Fot: Joanna Przetakiewicz)
d4gqrgi

Przetakiewicz jest bardzo zajętą kobietą. Projektuje ubrania, prowadzi własną markę, a do tego dba o swoich fanów w social mediach i często publikuje posty. W ostatnim zdradziła, jakie jest jej postanowienie noworoczne.

Projektantka w 2019 roku planuje poświęcać więcej czasu… sobie samej.

- Często chcemy zadowolić wszystkich wokół. Być najlepszymi matkami, partnerkami, przyjaciółkami, tworzyć dom i karierę. Jednocześnie. Brzmi jak niemożliwe? A JEDNAK - DO ZROBIENIA. Kobiety to potrafią. Są wielozadaniowe. Często pragniemy tak bardzo sprostać oczekiwaniom innych, że zapominamy o sobie – napisała w poście.

d4gqrgi

W tym roku Przetakiewicz ma zamiar zadbać o swoje własne potrzeby i przyjemności. Jej zdaniem, to bardzo ważne dla higieny psychicznej:

- Chwila dla siebie nastraja nas pozytywnie. Przestraja na inne tory. Wyłącza z rutyny obowiązków. Pobudza w nas marzenia, cele, ambicje. To jest właśnie energia rozwoju, o której tyle ostatnio mówię. Tylko będąc szczęśliwa możesz dawać szczęście innym.

Jak wygląda Przetakiewicz poświęcająca czas samej sobie? Siedzi na łóżku w szlafroku, ma wałki we włosach i uśmiecha się do lusterka.

Fanom spodobał się motywacyjny wpis:

- Dzięki tobie pani Asiu postanowiłam raz w tygodniu zlaleźć chwilę dla siebie
- Zgadzam się z Tobą Asiu. W tym roku mam właśnie tylko jedno postanowienie: zadbać o siebie.
- Absolutnie się zgadzam! I mam takie samo postanowienie.

Czy wy też poczuliście się zainspirowani?

d4gqrgi

Podziel się opinią

Share

d4gqrgi

d4gqrgi