Trwa ładowanie...
d43ef2q

Joanna Przetakiewicz to ikona mody. Nie musisz być milionerką, żeby tak wyglądać

Dyrektorka marki La Mania dba o to, by zawsze wyglądać perfekcyjnie. Joasia to kobieta z klasą, ale pewna swojej kobiecości. By tak się ubrać wcale nie potrzebujesz złotej karty kredytowej!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz (ONS.pl)
d43ef2q

Joanna wie, że najbardziej seksowna jest pewność siebie. Jednak ciężko o taką przebojowość bez odpowiednio dobranej garderoby. Asię oczywiście stać na bardzo drogie materiały i ubrania od projektantów, lecz by znaleźć kobiece sukienki o klasycznych fasonach, wcale nie trzeba robić zakupów w luksusowych butikach.

03-09-2016 Warszawa
Bal fundacji TVN
foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
03-09-2016 Warszawa Bal fundacji TVN foto: Daniel Wysocki/ONS

Gwiazda nie ulega ślepo modzie, lecz wybiera takie trendy, które pasują do jej stylu. Joasia postawiła na modną suknię z prześwitami, ponieważ dzięki temu łączy seksapil z elegancją. To pasuje do jej wizji kobiety XXI wieku, o której często wspomina. Przypomnijmy, że Przetakiewicz w wieku niemal 50 lat zdecydowała się na sesję do Playboya. Takie przełamywanie utartych konwenansów wymaga wiele odwagi. Jednak z rewelacyjnym ciałem Joasi to zupełnie zrozumiała decyzja. Mogałby go pozazdrościć niejedna 20-latka.

   ONS.pl

Gwiazda udowadnia też, że moda to nie tylko wieczorowa sukienka na bankiet. W sezonie jesienno zimowym wszyscy mamy na sobie ciepłą odzież wierzchnią i stawiamy raczej na to, by po prostu było nam ciepło. Tymczasem Joanna pokazuje, że nawet płaszcz można potraktować jak wybiegową kreację i nosić go z gracją. Wystarczy wybrać elegancki model z odpowiednim kołnierzem

   ONS.pl

Co myślicie o guście Joanny Przetakiewczi?

d43ef2q

Podziel się opinią

Share

d43ef2q

d43ef2q