Trwa ładowanie...
d3lfaj7

Joanna Przetakiewicz zamieszkała ze swoim partnerem. Wiją gniazdko w apartamencie wartym miliony

Gwiazda zaproponowała ukochanemu, żeby się do niej wprowadził. Oboje zrobią wszystko, by spędzać jak najwięcej czasu razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Przetakiewicz jest zakochana
Joanna Przetakiewicz jest zakochana (Instagram.com)
d3lfaj7

Spekulacje na temat tajemniczego wybranka milionerki trwały dosyć długo. Na początku fanom trudno było uwierzyć, że tak atrakcyjna i sympatyczna kobieta wiedzie życie singielki. Z czasem Joanna sama zaczęła podsycać plotki dotyczące jej życia prywatnego i opublikowała na Instagramie zdjęcia prezentów, które otrzymała od swojego partnera. Teraz już wiemy, że ogromne bukiety róż były podarunkiem od Rinke Rooyensa czyli producenta największych hitów telewizyjnych w Polsce. Po tym, gdy oboje zostali przyłapani na romantycznych randkach przez paparazzi, zdecydowali, że nie będą już kryć się z uczuciami.

Ze względu na ukochanego Przetakiewicz bywa w Warszawie dużo częściej niż w Londynie. By spędzić z Rinke jak najwięcej czasu, zaproponowała mu, aby się do niej wprowadził. Producent pomieszkuje w przestronnym apartamencie milionerki na warszawskim Żoliborzu.

d3lfaj7

- Joanna i Rinke nie widzą poza sobą świata. Codziennie starają się robić coś wspólnie. To pójdą do kina, to na jakąś wystawę. Asia mówi, że przy Rinkem nadrabia artystyczne zaległości - wyznał w "Fakcie" znajomy zakochanych.

Choć gwiazda jakiś czas temu zdecydowała się wystawić warszawskie mieszkanie na sprzedaż, to nie znalazła jeszcze na nie kupca. W końcu niewiele osób stać, by nabyć nieruchomość wartą 10 mln złotych. Nie ma jednak tego złego. Teraz Joasia może wić gniazdko wspólnie z ukochanym.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3lfaj7

Podziel się opinią

Share
d3lfaj7
d3lfaj7