Trwa ładowanie...
d1a5b2h

Joanna Racewicz dementuje plotki o romansie. "Kolejna bzdura"

Plotka o romansie Joanny Racewicz ze znanym lekarzem poniosła się po sieci jak wirus. Dziennikarka jednak nie dała jej długiego życia. Wszystko już sprostowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Joanna Racewicz skomentowała plotki o romansie ze znanym doktorem
Joanna Racewicz skomentowała plotki o romansie ze znanym doktorem (East News, Fot: eastnews)
d1a5b2h

Ostatnio donosiliśmy, że Joanna Racewicz i dr Grabowski mają się ku sobie. Medialne doniesienia podsycał fakt, iż dziennikarka przygotowywała z nim wywiad dla magazynu "Pani". Jak podawał "Dobry tydzień", jej rozmówca ujął ją mądrością i dobrym sercem.

Sensacje na swój temat prowadząca poranka w Polsat News postanowiła skomentować na swoim profilu na Instagramie. Na tygodniku nie zostawiła suchej nitki.

- Zwykle nie reaguję na tego typu "rewelacje", ale tym razem jest o jeden most za daleko. Doktor Paweł Grabowski, droga Redakcjo, nie podbił mojego serca - grzmi we wpisie dziennikarka.

d1a5b2h

Później Joanna Racewicz zarzuca tygodnikowi "Dobry Tydzień" brak rzetelności dziennikarskiej i niesprawdzonego źródła.

- A już na podstawie czego Redakcja wysnuła wniosek, że oto otwiera się nowy rozdział w moim życiu? Niepodobna odgadnąć. Jeszcze tylko drobna uwaga na koniec: ja przywykłam do czytania mniejszych czy większych bzdur na swój temat. Ale Doktor nie.

Joanna Racewicz straciła męża 8 lat temu. Została sama z synem Igorem. O tym również wspomniała.

d1a5b2h

- O publikowaniu znów moich zdjęć z nieżyjącym od ośmiu lat Mężem. Jego z naszym Synem, moich z Igorem - nawet nie mam siły wspominać. A tak całkiem na finał - bardzo dziękuję za "matrymonialną troskę" Redakcji, ale zupełnie nie jest mi potrzebna. Radio Erewań daję słowo... Wesołych Świąt - czytamy.

W wywiadach Joanna Racewicz zwykła przyznawać, że jest już gotowa na nową miłość. Podkreślała że zależy jej nie tylko na mężczyźnie, który ją w sobie rozkocha, ale też na takim, który będzie wzorem dla jej dorastającego syna.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1a5b2h

Podziel się opinią

Share
d1a5b2h
d1a5b2h