Trwa ładowanie...
d4aaso1
News

Joanna Racewicz okradziona! Gwiazda demaskuje sprawców. Policja jest bezradna?

Joanna Racewicz zamieściła w internecie poruszający wpis. Dziennikarka opublikowała zdjęcia złodziei, którzy okradli jej dom i poprosiła internautów o pomoc. Uda jej się znaleźć winnych?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Racewicz
Joanna Racewicz (AKPA)
d4aaso1

Joanna Racewicz opisała sytuację, w której złodzieje ukradli z jej domu biżuterię, między innymi ślubną obrączkę z grawerem, która stanowiła bezcenną pamiątkę po Pawle Janeczku, który zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku.

"Byli w moim domu, zabrali biżuterię, bezcenną dla mnie obrączkę z datą ślubu, sto innych rzeczy, wartościowych, ważnych, mniejsza z tym.
Najgorsze, porażające i paraliżujące do szpiku kości - widział ich mój Syn..."

Dziennikarka w emocjonalnym wpisie opowiedziała jak bardzo sytuacja przestraszyła jej syna, który widział sprawców. Niestety - zwróciła także uwagę na fakt, że policja wydaje się być bezradna w tej sprawie. Internauci pomogą?

d4aaso1

"Potem tłum ludzi, policja, odciski palców, strach, zanim go przytuliłam. Nie, nie chcę opisywać, co teraz czuje ośmioletni chłopiec i jak bardzo jest przerażony. Chcę mu powiedzieć: "Synku, jesteś bezpieczny, już nie wrócą"."

Wpis można przeczytać tutaj

Joanna Racewicz AKPA
Joanna Racewicz (AKPA)
d4aaso1

Podziel się opinią

Share
d4aaso1
d4aaso1