Trwa ładowanie...
d2rvt0q

Joaquin Phoenix w jednym garniturze na wszystkich galach. To jego sposób na dbanie o planetę

Joaquin Phoenix ma swój własny patent na dbanie o planetę. Nie chce prezentować przepychu i dużego poziomu konsumpcjonizmu, dlatego teraz ma zamiar odbierać wszystkie nagrody na galach w tym samym garniturze. Ma już nawet zaprojektowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joaquin Phoenix dba o środowisko na swój własny sposób
Joaquin Phoenix dba o środowisko na swój własny sposób (East News)
d2rvt0q

Joaquin Phoenix za główną rolę w filmie "Joker" zbiera masę pozytywnych opinii. Widzowie i recenzenci wprost wskazują go jako jednego z faworytów konkretnych nagród. Sam aktor jest już na nie odpowiednio przygotowany.

Jeden z faworytów do wyróżnień za 2019 r. zaplanował, że wszystkie statuetki będzie odbierał w tym samym garniturze. W ten sposób chce pokazać, że zbyt duży przepych i konsumpcjonizm nie są dobrym rozwiązaniem, a celebryci mogą też żyć nieco oszczędniej. Jego garnitur zaprojektowała Stella McCartney. Phoenix przyszedł w nim już na galę rozdania Złotych Globów.

ZOBACZ TEŻ: Z tymi co się znają - Elvin Flamingo

"On jest już zwycięzcą. Jestem dumna ze wspólnego połączenia sił" - napisała projektantka na Twitterze. McCartney nie używa w swoich kreacjach żadnych skór zwierzęcych i futer.

d2rvt0q

Phoenix zalicza się do grona ludzi z branży filmowej wrażliwych na losy środowiska i stara się żyć ekologicznie. Od 3. roku życia jest weganinem. Wiele razy działał na rzecz obrony praw zwierząt.

d2rvt0q

Podziel się opinią

Share

d2rvt0q

d2rvt0q