Trwa ładowanie...
d2qmmso

Johnny Depp wygląda na chorego. Zdjęcie z fanką wywołało burzę w internecie

Jeden z najbardziej znanych aktorów Hollywood wygląda jak cień siebie samego siebie sprzed lat. Najnowsze zdjęcia gwiazdora wzbudziły niepokój wśród fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Johnny Depp nie wygląda najlepiej
Johnny Depp nie wygląda najlepiej (Wikimedia Commons CC BY)
d2qmmso

To, że Johnny Depp prowadzi imprezowy tryb życia, nie jest tajemnicą. Aktor przez lata nie stronił od alkoholu i narkotyków. Problemy gwiazdora z używkami dały się we znaki m.in. producentom "Piratów z Karaibów", którzy wielokrotnie musieli doprowadzać go do porządku, by był zdolny wejść na plan filmowy. Niestety z biegiem lat coraz bardziej widać, jak destrukcyjne są nawyki Deppa. Ostatnio aktor wraz ze swoim zespołem "Hollywood Vampires" przyjechał na koncert do Petersburga. Tam jedna z fanek zrobiła sobie z nim zdjęcie i wrzuciła do sieci. Fotografia momentalnie rozprzestrzeniła się na portalach społecznościowych i wzbudziła niepokój fanów gwiazdora. Johnny Depp wyraźnie schudł, ma dużo więcej zmarszczek, a jego twarz nabrała szarawego odcienia.

Instagram.com

Na Twitterze internauci spekulują, co może być powodem takiego wyglądu aktora. Niektórzy mają nadzieję, że jego metamorfoza ma związek z przygotowaniami do roli. Niestety nic nie wiadomo o tym, by Depp miał wziąć udział w nowej produkcji. Większość fanów obawia się, że Johnny jest chory. Póki co gwiazdor nie odniósł się do tych doniesień.

d2qmmso

Podziel się opinią

Share

d2qmmso

d2qmmso