Trwa ładowanie...
26-11-2010 11:47

Jola Fraszyńska jest optymistką

Jola Fraszyńska jest optymistką
d30dekj
d30dekj

Fani talentu i urody Jolanty Fraszyńskiej mają powody do zadowolenia, bo mogą ją oglądać na ekranie aż cztery razy w tygodniu!

Z taką częstotliwością jest emitowany serial „Licencja na wychowanie”, gdzie gra Romę Barańską, żonę Ryszarda (Dariusz Wiktorowicz)
, a jednocześnie matkę czwórki dzieci.

– Tworząc tę rolę czerpałam oczywiście z własnych macierzyńskich doświadczeń. Są one bardzo różnorodne, bo mam dwie córki – Nastazję i Anielę, pomiędzy którymi jest czternaście lat różnicy. Z serialowymi dziećmi pracuje się rewelacyjnie, zresztą po prawie 70 nagranych odcinkach jesteśmy już wszyscy ze sobą bardzo zżyci – opowiada Jolanta Fraszyńska.

Aktorka przyznaje, że na rolę zdecydowała się bez namysłu, bo spodobał się jej scenariusz. Jest spójny, mądry, treściwy, a zarazem zabawny, bo w subtelny sposób wyśmiewa pewne stereotypy. Lubi też swoją bohaterkę i cieszy się, bo ostatnio ma szczęście do ról kobiet różnorodnych, bogatych wewnętrznie, o wyrazistej osobowości.

d30dekj

– Kończymy właśnie nagrywać drugą transzę i za każdym razem, gdy wracam do domu to brakuje mi tej roli i tej atmosfery z planu – fajnej i niezwykle twórczej – mówi Jolanta Fraszyńska. I dodaje: – Jedyna niedogodność tej produkcji to fakt, że jest nagrywana we Wrocławiu i jestem daleko od domu. Mam przecież 6-letnią córkę, z którą nie lubię się rozstawać na dłużej – mówi aktorka.

Jaką jest mamą? Wyrozumiałą, słuchającą, ale chce być przede wszystkim dla swoich córek rodzicem, a nie przyjaciółką. – One powinny przyjaźnić się z równolatkami. Oczywiście mogą na mnie liczyć, zawsze im pomogę, doradzę. I gdy już jesteśmy razem dokładam starań, by być z nimi na 100 procent – opowiada Jolanta Fraszyńska.

Łączenie życia osobistego z zawodowym nie jest łatwe, zwłaszcza że aktorka gra też sporo na deskach teatralnych. Występuje w teatrze 6 Piętro Michała Żebrowskiego i Teatrze Narodowym.

– Cieszę się z tego jak jest, nie narzekam. Jestem osobą optymistyczną, pełną energii i mam łatwość regeneracji sił w radosną stronę – mówi Jolanta Fraszyńska.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Gotują na ekranie. Kuroniowie i klan Gesslerów

d30dekj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d30dekj