Trwa ładowanie...

Jolanta Kwaśniewska o Agacie Dudzie. Nie musiała wiele mówić

Jolanta Kwaśniewska jest urodzoną dyplomatką. Zapytana o to, jak oceniłaby działalność Agaty Dudy, powstrzymała się od kontrowersyjnych opinii. Zwróciła uwagę, ze pierwsza dama zmieniła podejście do swojej roli.

Jolanta Kwaśniewska o Agacie Dudzie. Nie musiała wiele mówićŹródło: ONS.pl
d1yn7x9
d1yn7x9

W 2005 r. pojawiły się doniesienia, że Jolanta Kwaśniewska będzie kandydowała w wyborach prezydenckich. Sprawa ucichła po kilku miesiącach, ale nie została pogrzebana na zawsze. W 2016 r. pojawił się sondaż, w którym Polacy oceniali pierwsze damy. Kwaśniewska zajęła najwyższą pozycję. Co sprowokowało pytania o to, co Kwaśniewska sądzi o obecnie urzędującej Pierwszej Damie. Odniosła się też do tego w najnowszym temacie.

Zobacz: Z tymi co się znają

Jolanta Kwaśniewska była gościem Radia Zet. Opowiadała o polityce, o fundacji, ale też nieco o swoim życiu. Wyjawiła np. że mąż nie może pić alkoholu, że prowadzą zdrowy tryb życia i nie jedzą nawet mięsa. Ale te wątki nie miały szans wzbudzić w słuchaczach wielkiego zainteresowania. Kwaśniewska została zaś zapytana o działalność pierwszej damy.

d1yn7x9

Kwaśniewska przypomniała swoją własną historię. - Tak wielu Polaków zdecydowało się dwa razy pójść do komisji wyborczej i zagłosować na mojego małżonka, to w tym momencie moim obowiązkiem było to, by się odwdzięczyć za to. Jeździłam po kraju, spotykałam się z ludźmi. Bardzo chciałam wiedzieć, co się w tej Polsce mówi - powiedziała była pierwsza dama.

- Chciałam, żeby ludzie wiedzieli, że my o nich myślimy najcieplej, choć nie wszędzie może pojawić się prezydent. Chciałam przytulić tych ludzi, ukochać, powiedzieć, że są dla nas ogromnie ważni i powiedzieć, że jesteśmy ogromnie zaszczyceni, że na nas głosowaliście - dodała.

Padło następnie pytanie, co sądzi o Agacie Dudzie.

- Mogę powiedzieć tylko o takim obrazku, który widzimy. Świetnie prezentuje się w mediach - powiedziała krótko Kwaśniewska.

Tu dziennikarka wyliczyła, że Duda ma w ostatnim czasie mnóstwo spotkań, choć nie afiszuje się swoją działalnością.

d1yn7x9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1yn7x9