Jolie i Pitt chcą mieszkać blisko siebie, więc Angelina kupuje nowy dom. Wyda na niego 25 milionów dolarów!

Hollywoodzcy plotkarze ekscytują się nowymi inwestycyjnymi planami Angeliny Jolie. Gwiazda jest ponoć zainteresowana zakupem willi, która niegdyś należała do wielkiego amerykańskiego filmowca, Cecila B. DeMille'a.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
angelina jolie
angelina jolie (newspix.pl)

Historyczna nieruchomość położona jest w Los Angeles - w enklawie Laughlin Park, w której mieszkają m.in. Natalie Portman, Kristen Stewart, Ellen Pompeo i Casey Affleck.

W domu, o którego zakup stara się Angelina Jolie, nocować można w jednej z sześciu sypialń i kąpać się w jednej z dziesięciu łazienek. Jest też basen, siłownia, garaż, altana herbaciana oraz domek dla gości. Cena wywoławcza wynosi 24 950 000 dolarów. Ostatnio właścicielami posiadłości byli pisarz Richard Grossman i konsultantka Lisa Lyons.

Wybudowana w 1913 roku rezydencja jest położona nieopodal posiadłości Brada Pitta, z którym Angelina Jolie niedawno się rozstała. Bliskość nieruchomości na pewno ułatwiłaby byłej parze opiekę nad wspólnymi dziećmi.

DeMille nabył dom w 1916 roku za 28 tysięcy dolarów i mieszkał w nim aż do śmierci w 1959. Tuż obok znajduje się dom, który należał do Charliego Chaplina. Przez jakiś czas był on nawet częścią rezydencji - słynny producent i reżyser miał w nim swoją salę projekcyjną i biura.

Richard Grossman i Lisa Lyons w przeszłości sprzedali już kilka swoich nieruchomości ludziom związanym z show-biznesem. Jeden z ich domów nabyła Madonna, a inny - David Fincher.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.