Trwa ładowanie...

Jolie skomentowała rozwód Aniston. Takich słów się nie spodziewaliśmy

Amerykańskie media podają, że Jolie, która angażowania się w plotki unikała jak ognia, odniosła się do rozwodu byłej żony jej męża. Nie tylko podobno się nie zdziwiła, ale nie omieszkała wbić szpili byłej rywalce.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jolie skomentowała rozwód Aniston. Takich słów się nie spodziewaliśmyŹródło: Getty Images
d4b133t

Do niedawna, gdy Angelina Jolie i Brad Pitt ogłosili separację, wszyscy oczekiwali, że to Jennifer Aniston jakoś skomentuje sytuację. Kolorowa prasa oczekiwała kąśliwej wypowiedzi lub riposty pod adresem kobiety, która odbiła jej męża. Nie minęło jednak wiele czasu, a Aniston sama boryka się z kryzysem małżeńskim i mówi się, że to jej właśnie wbito szpilę. Na zagranicznych portalach krążą plotki, że jej rozwód z Justinem Theroux zainteresował nawet Angelinę Jolie, która podobno nie powstrzymała się od mocnego komentarza.

- Jolie nie śledzi plotek o gwiazdach, ale w pewnym momencie usłyszała o rozstaniu Jennifer i Justina. Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem - donosi informator "Hollywood Life".

Amerykańska kolorowa prasa twierdzi jednak, że mimo że aktorka na co dzień stroni od plotek, tym razem się nie powstrzymała. Z jej ust miały nawet paść kąśliwe słowa pod adresem byłej żony Pitta.

d4b133t

- Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem - dodało źródło magazynu. Jak sądzicie, Jolie rzeczywiście byłaby w stanie zdobyć się na taką złośliwość?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4b133t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4b133t
d4b133t