Trwa ładowanie...

Jon Voight o Donaldzie Trumpie: "Najlepszy prezydent USA od 100 lat"

Ojciec Angeliny Jolie, Jon Voight zamieścił na Twitterze filmik, w którym opowiada się za prezydenturą Donalda Trumpa. Aktor ma diametralnie inne poglądy niż jego córka.

Jon Voight o Donaldzie Trumpie: "Najlepszy prezydent USA od 100 lat"Źródło: ONS.pl
d1tshny

"To nie pokój, to nie miłość, ale czysta nienawiść po stronie radykalnej lewicy. Nie ma takiej ilości mądrych książek, które wyjaśniłyby standardy prawdy w polityce. Prawda jest potężnym uczuciem. Miłość jest tym, na co powinniśmy głosować" - w tak poetycki sposób zdobywca Oscara komentuje amerykańską scenę polityczną.

To nie pierwszy raz, kiedy Jon Voight publicznie popiera Partię Republikańską. Aktor wspierał kandydaturę Donalda Trumpa w 2016 r. i już teraz nawołuje do głosowania na niego w następnych wyborach. Jego zdaniem obecny prezydent USA jest najlepszym przywódcą kraju ostatniego stulecia.

Zdaniem aktora wybór przy urnie jest oczywisty. Głos oddany na republikanów według niego zapewnia bezpieczeństwo i pokój, podczas gdy po przeciwnej stronie panuje wieczna wojna. Demokraci mają zatruwać naród nienawiścią, słowami bez Boga i miłości.

d1tshny

Odmiennego zdania jest jego córka, Angelina Jolie. Aktorka jest przeciwna polityce prowadzonej przez Donalda Trumpa, którego nazywa fałszywym patriotą. Twierdzi, że obecny prezydent głosi nacjonalizm pogłębiający problemy społeczne.

Nie od dziś wiadomo, że aktorska rodzina nie pozostaje ze sobą w dobrych relacjach. Angelina Jolie wciąż ma żal do ojca, za to, że porzucił jej matkę z małym dzieckiem. Konflikt pogłębiły publiczne słowa ojca o rzekomych problemach psychicznych aktorki. Jon Voight twierdzi, że nadal modli się za powodzenie córki, ale nie utrzymuje kontaktu z nią ani wnukami.

d1tshny
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tshny