Trwa ładowanie...
d1c70xq

Jon Voight odbierze nagrodę od Donalda Trumpa. Zasłużył się dzięki pochwałom

Jon Voight nie kryje się ze swoim uwielbieniem dla Partii Republikańskiej. Swego czasu nazwał Donalda Trumpa "najlepszym prezydentem stulecia". Jego idol wkrótce wręczy mu nagrodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jon Voight głosi poparcie dla prawicowej partii
Jon Voight głosi poparcie dla prawicowej partii (ONS.pl)
d1c70xq

Jon Voight od wielu lat deklaruje poglądy prawicowe. Diametralnie różni się w tej kwestii ze swoją córką Angeliną Jolie. Aktor jest zachwycony prezydenturą Donalda Trumpa.

W sierpniu Voight opublikował filmik, w którym nazywa obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych "najlepszym prezydentem stulecia". Ten podziękował mu w odpowiedzi na Twitterze. Niedługo będą mieli okazję poznać się osobiście.

Zobacz: Ojciec Jolie o prezydencie Trumpie: Kocham go. Bardzo dobrze się stało!

Jon Voight zostanie wyróżniony prestiżowym National Medal of Arts. Razem z aktorem zostanie odznaczona piosenkarka Alison Krauss oraz pisarz James Patterson. Ten ostatni ma na swoim koncie książkę poświęconą kontrowersyjnemu miliarderowi Jeffreyowi Epsetinowi, który miał razem z księciem Andrzejem uprawiać seks z nieletnimi.

Wręczenie medali odbędzie się 21 listopada br. w Białym Domu. Będzie to pierwsza ceremonia z udziałem Donalda Trumpa. Ostatnie wręczenie nagród National Medal of Arts miało miejsce w 2016 r. za czasów prezydentury Baracka Obamy.

d1c70xq

Podziel się opinią

Share

d1c70xq

d1c70xq