Trwa ładowanie...
d41gu2r

Jonas Brothers z ważną nagrodą. Powrót na scenę się opłacał

Kiedy w sieci zawrzało wręcz od plotek dotyczących powrotu Jonas Brothers na scenę, mało kto chciał w to uwierzyć. Z drugiej zaś strony dla było to marzenie, które przypominało czasy dzieciństwa. Dziś okazuje się, że wysiłki włożone w przywrócenie zespołu nie poszły na marne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jonas Brothers znowu razem
Jonas Brothers znowu razem (Getty Images)
d41gu2r

8 listopada miała miejsce gala rozdania nagród LOS40 Music Awards 2019, podczas której można było posłuchać występów wielkich gwiazd na żywo. Na wydarzeniu pojawili się również Jonas Brothers, którzy nominowani byli do jednej z nagród.
Reaktywacja zespołu na początku 2019 roku dla wielu była zaskoczeniem, ale i powodem do sporej radości. Powrót chłopaków na scenę zdecydowanie można zaliczyć do udanych.

Ich najnowsze utwory szybko stawały się hitami i zyskiwały miliony wyświetleń. Potwierdzenie znajduje to w nagrodzie dla Najlepszego Artysty przyznanej podczas gali LOS40 Music Awards 2019.

Sukcesem na Instagramie pochwalił się Nick Jonas. Nie mógł ukryć wielkiej radości, która malowała się na jego twarzy. Serdecznie gratulujemy!

d41gu2r

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

d41gu2r

Podziel się opinią

Share

d41gu2r

d41gu2r