Trwa ładowanie...

Jonas Brothers z ważną nagrodą. Powrót na scenę się opłacał

Kiedy w sieci zawrzało wręcz od plotek dotyczących powrotu Jonas Brothers na scenę, mało kto chciał w to uwierzyć. Z drugiej zaś strony dla było to marzenie, które przypominało czasy dzieciństwa. Dziś okazuje się, że wysiłki włożone w przywrócenie zespołu nie poszły na marne.

Jonas Brothers z ważną nagrodą. Powrót na scenę się opłacałŹródło: Getty Images
d38i5d7
d38i5d7

8 listopada miała miejsce gala rozdania nagród LOS40 Music Awards 2019, podczas której można było posłuchać występów wielkich gwiazd na żywo. Na wydarzeniu pojawili się również Jonas Brothers, którzy nominowani byli do jednej z nagród.
Reaktywacja zespołu na początku 2019 roku dla wielu była zaskoczeniem, ale i powodem do sporej radości. Powrót chłopaków na scenę zdecydowanie można zaliczyć do udanych.

Ich najnowsze utwory szybko stawały się hitami i zyskiwały miliony wyświetleń. Potwierdzenie znajduje to w nagrodzie dla Najlepszego Artysty przyznanej podczas gali LOS40 Music Awards 2019.

Sukcesem na Instagramie pochwalił się Nick Jonas. Nie mógł ukryć wielkiej radości, która malowała się na jego twarzy. Serdecznie gratulujemy!

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

d38i5d7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38i5d7