Trwa ładowanie...

Joshua Jackson wziął ślub! Jego żoną została Jodie Turner-Smith

Joshua Jackson i Jodie Turner-Smith wzięli ślub. Plotki o ich romansie oficjalnie zostały potwierdzone.

Share
Joshua Jackson wziął ślub! Jego żoną została Jodie Turner-Smith
Źródło: Getty Images
d24mdx2

Z doniesień serwisu "People" wynika, że Joshua Jackson i Jodie Turner-Smith pobrali się. Osoby reprezentujące celebrytów na ten moment nie potwierdzają tych pogłosek. Co ciekawe, wcześniej aktor nie był zbyt wielkim zwolennikiem małżeństwa.

Informacja wyszła na jaw kilka miesięcy po tym, gdy para podpisała akt małżeństwa w sierpniu w Beverly Hills. Na łamach portalu "Daily Mail" pojawiło się zdjęcie zakochanych, którym towarzyszyła matka Jacksona, Fiona Jackson.

Pierwsze doniesienia na temat romansu Jacksona i Turner-Smith pojawiły się w listopadzie 2018 r., kiedy przyłapano ich na lunchu. W styczniu 2019 r. para wybrała się na wycieczkę do Nikaragui. Pomimo że nie udostępniali wtedy wspólnych zdjęć, dało się zauważyć, że publikują praktycznie takie same fotografie. W tym miesiącu widziano ich również w Los Angeles.

d24mdx2

W sierpniu tego roku, Jodie Turner-Smith potwierdziła plotki o związku z Jacksonem na swoim profilu na Instagramie.

"Dwie osoby, które po prostu uwielbiają siebie nawzajem" - napisała.

W listopadzie z kolei Joshua Jackson i Jodie Turner-Smith pojawili się razem na czerwonym dywanie podczas premiery filmu "Queen & Slim" w Los Angeles. Na palcu aktorki można było dostrzec potencjalny pierścionek zaręczynowy.

d24mdx2

Podziel się opinią

Share
d24mdx2
d24mdx2