Trwa ładowanie...

Joszko Broda 11. raz został ojcem. Rodzina Brodów to już drużyna piłkarska

Joszko Broda i jego żona Debora powitali właśnie na świecie 11 dziecko. Zdrowa dziewczynka przyszła na świat 5 czerwca. To ich druga córka. Wychowują jeszcze 9 chłopców. Zapowiedziano też nową piosenkę Rodziny Brodów, która ma powitać nowo narodzone dziecko.

Share
Joszko Broda 11. raz został ojcem. Rodzina Brodów to już drużyna piłkarskaŹródło: East News, fot: Lukasz Szelag/REPORTER
d29aryq

Joszko Broda 11. raz został ojcem

Joszko Broda może pochwalić się naprawdę licznym potomstwem. Właśnie na świat przyszło jego 11. dziecko. Żona Debora urodziła zdrową córeczkę. Rodzice dali jej na imię Antonina. Zostanie włączona do zespołu Rodzina Brodów i jak tylko nauczy się mówić, będzie śpiewać razem ze swoim rodzeństwem.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza rodzina się powiększyła! Czekaliśmy na to maleństwo i cieszymy się, że Antonina, jest już z nami! Jest to najlepszy prezent na 20. rocznicę ślubu, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Wiemy, że nasza codzienność będzie jeszcze bardziej inspirująca niż do tej pory, po 20 latach, mamy już opracowany dobry system, a dzieci pomagają sobie nawzajem, co jest dla nas ogromną wartością. Tosia otwiera nową przestrzeń dla całej Rodziny Brodów. Czekało na nią dziesięcioro rodzeństwa! - mówiła szczęśliwa Debora Broda.

Wraz z narodzinami 11. dziecka Rodzina Brodów mogłaby stać się drużyną piłkarską. Joszko i Debora Brodowie wychowywali dotychczas 9 synów i jedną córkę. Artyści oraz ich dzieci - Jan (19 lat), Maciej (17), Tomasz (15), Mikołaj (13), Jeremi (11), Iwo (10), Maria (9), Roch (7), Józef (5) i Piotr (1,5) - wkrótce wypuszczą singiel "Nareszcie" zadedykowany Antoninie.

Joszko Broda ze swoją córką Antoniną tuż po jej narodzinach Materiały prasowe
Joszko Broda ze swoją córką Antoniną tuż po jej narodzinach Źródło: Materiały prasowe

- Narodziny są inspiracją do stworzenia kolejnej piosenki. Będzie ona wyrażać radość, jaką niesie ze sobą powitanie na świecie ukochanej Tośki. Mamy nadzieję przekazać wszelkie emocje, jakie temu towarzyszą, a są one przecież ogromne zarówno dla rodziców, jak i rodzeństwa - powiedziała Debora.

d29aryq

- To wspaniały moment w naszym życiu: zbudowanie nowych relacji z Antoniną. Jestem szczęśliwy - przyznał Joszko Broda. Dodajmy, że jest stosunkowo młodym ojcem - ma 11 dzieci w wieku 47 lat.

Z okazji Dnia Matki Brodowie wydali utwór "Wielkie odliczanie", który został ciepło przyjęty przez fanów.

d29aryq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29aryq