Trwa ładowanie...

Julia Chmielnik wyszła ponownie za mąż. Była żona Huberta Urbańskiego będzie szczęśliwa?

Była żona Huberta Urbańskiego Julia Chmielnik ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Zdjęciem ze ślubu z partnerem Marcinem Przybylskim pochwaliła się na instagramowym profilu.

Julia Chmielnik wyszła ponownie za mąż. Była żona Huberta Urbańskiego będzie szczęśliwa?Źródło: ONS.pl
d17gbew
d17gbew

Julia Chmielnik to córka znanego nieżyjącego już aktora Jacka Chmielnika, która przez dłuższy czas była związana z prowadzącym program "Milionerzy" Hubertem Urbańskim. Para pobrała się w 2009 r., jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Julia Chmielnik i Hubert Urbański rozwiedli się w 2013 r. Mają dwie córki: Stefanię (ur. 2009) i Danutę (ur. 2011).

Wydawało się, że Julii trudno będzie się odnaleźć po rozstaniu ze sławnym mężem, jednak w 2014 r. poznała aktora Marcina Przybylskiego, z którym właśnie wzięła ślub.

Julia Chmielnik na Instagramie pochwaliła się uroczym zdjęciem z uroczystości, która miała miejsce w Suchawie na Polesiu. To właśnie tam w 2007 r. ojciec Julii Chmielnik zmarł wskutek porażenia prądem.

d17gbew

Julia Chmielnik — kulisy rozstania z Hubertem Urbańskim

Julia Chmielnik i Hubert Urbański przeżyli ze sobą cztery lata. Ich rozstanie było szeroko komentowane w mediach. Oliwy do ognia dokładał prowadzący program "Milionerzy", który w jednej z rozmów nazwał nawet byłą żonę Hannibalem Lecterem.

Julia Chmielnik nie wypowiadała się w mediach. Głos w sprawie zabrała jednak matka Julii Wanda, która stanęła w obronie córki. Poza obstrzałem pozostawały córki Chmielnik i Urbańskiego.

Julia Chmielnik — w związku z Marcinem Przybylskim będzie szczęśliwsza?

Julia Chmielnik poznała obecnego męża Marcina Przybylskiego już w 2014 r., jednak nie od razu między nimi zaiskrzyło. Z czasem jednak uczucie się rozwinęło. Nowy mąż Julii Chmielnik jest aktorem, grał m.in. w "Na wspólnej".

d17gbew
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17gbew