ycipk-2chn8q

Julia Kamińska opublikowała zdjęcie z partnerem. Dzieli ich 20 lat

Julia Kamińska postanowiła opublikować zdjęcie ze swoim partnerem. Związek aktorki budzi duże emocje, chociażby ze względu na to, że między nią a jej ukochanym jest 20 lat różnicy. "Najzdolniejszy, najmilszy, najprzystojniejszy" - pisze aktorka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Kamińska
Julia Kamińska (East News, Fot: East News)
ycipk-2chn8q

Julii Kamińskiej największą rozpoznawaność przyniosła rola Uli w serialu "BrzydUla". Od tamtej pamiętnej produkcji jej kariera nabrała rozpędu i pojawiała się w innych serialach. Dziś można ją zobaczyć w zupełnie innej odsłonie. Kamińska wciela się m.in. w Romę w "Na Wspólnej" na antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Kamińska walczy o nowe kontrakty: "Nie boję się kontrowersyjnych ról"

ycipk-2chn8q

Prywatnie Julia Kamińska jest w szczęśliwym związku. Jej partnerem jest o 20 lat starszy scenarzysta Piotr Jasek. Aktorka opublikowała zdjęcie z ukochanym z okazji urodzin. Wyglądają na bardzo szczęśliwych!

- Poznaliśmy się w pracy, przy okazji "BrzydUli". Piotr był głównym scenarzystą. Od pierwszego wejrzenia bardzo się polubiliśmy, ale to nie była miłość. Ja wtedy byłam w innym związku. Piotr też miał swoje życie. Także nie spodziewaliśmy się tego. Przynajmniej tak mi się wydaje - mówiła w rozmowie z Katarzyną Gargol.

Julia Kamińska w listopadzie skończy 32 lata, natomiast Piotr Jasek ma 52 lata. Pokazują, że wiek nie ma znaczenia, a razem tworzą wspaniałą parę.

ycipk-2chn8q
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2chn8q

ycipk-2chn8q
ycipk-2chn8q