WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Julia Kamińska pokazała brata. Są bardzo podobni do siebie

Dzięki mediom społecznościowym możemy spojrzeć na prywatne życie gwiazd. Ostatnio Julia Kamińska opublikowała zdjęcie z 24-letnim bratem. Rzadko kiedy uzewnętrznia się w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Są jak dwie krople wody.
Są jak dwie krople wody. (Instagram.com, Fot: Instagram)
WP

Julia Kamińska jest aktorką, która sławę zyskała rolą w serialu "BrzydUla". Dziś widzowie mogą ją oglądać w roli Romy Lenarskiej w "Na Wspólnej". Popularna aktorka postanowiła pochwalić się na Instagramie swoim ukochanym bratem.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. "Przystojnego masz brata", "Widać, że rodzeństwo", "Bliźniaki?" – pisali zachwyceni fani.

WP

Trzeba przyznać, że są rzeczywiście podobni. Uwagę zwracają ich duże, błękitne oczy i bujne czupryny.

Widać, że łączy ich wyjątkowa więź. Zresztą Kamińska nie omieszkała zaznaczyć, że jest to najlepszy brat na świecie.

*Też myśleliście, że są bliźniakami? *

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP