Trwa ładowanie...

Jedno musiałoby się zmienić. To dlatego Julia Kamińska nie wyjdzie za mąż

Od 12 lat Julia Kamińska jest w związku ze scenarzystą Piotrem Jaskiem. Jak wielokrotnie podkreślała w wywiadach, nie potrzebuje ślubu do szczęścia. Ostatnio jednak wyznała, dlaczego konkretnie nie złoży małżeńskiej przysięgi.

Share
Julia Kamińska zdradziła jakiś czas temu, dlaczego nie wyjdzie za mąż
Julia Kamińska zdradziła jakiś czas temu, dlaczego nie wyjdzie za mąż Źródło: AKPA
d6hwqe8

Julia Kamińska i Piotr Jasek poznali się w pracy, na planie serialu "BrzydUla", który otworzył aktorce drzwi do kariery i przyniósł ogromną popularność. Jasek, scenarzysta serialu, jest starszy od Kamińskiej o 20 lat, ale różnica wieku nigdy nie stała im na przeszkodzie. Ani w przyjaźni, ani uczuciu, które okazało się jej następstwem.

Od 12 lat Kamińska i Jasek stanowią zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym (mają na koncie m.in. wspólne scenariusze), a aktorka docenia fakt, że starszy partner zachęca ją do rozwoju, zamiast oczekiwać, że "zostanie w domu i będzie poświęcać się dla rodziny" - jak wyznała w jednym z wywiadów.

I choć Julia Kamińska wielokrotnie podkreślała, że nie myśli o ślubie, okazuje się, że ta decyzja wynika nie tylko z prywatnych pobudek, ale jest też wyrazem solidarności ze środowiskiem LGBT.

Julia Kamińska o związku ze starszym mężczyzną: "Można się kochać i razem pracować"

Tygodnik "Życie na gorąco" przypomniał niedawny wpis Julii Kamińskiej w mediach społecznościowych. Aktorka wyraziła w nim solidarność z osobami homoseksualnymi, które w świetle dzisiejszego prawa nie mogą zalegalizować swojego związku.

"To niesprawiedliwość, że ja mogę poślubić ukochaną osobę, a wielu moich nieheteronormatywnych przyjaciół nie ma takiego prawa. Nie biorąc ślubu, solidaryzuję się z nimi" - napisała Julia Kamińska.

Piotr Jasek i Julia Kamińska AKPA
Piotr Jasek i Julia Kamińska Źródło: AKPA, fot: AKPA
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d6hwqe8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6hwqe8
d6hwqe8