Trwa ładowanie...

Julia Kupiec została dotkliwie pobita. Opublikowała wstrząsające zdjęcia

Julia Kupiec ma nieprzyjemnie informacje dla swoich fanów. Gwiazda została boleśnie pobita.

Julia Kupiec została dotkliwie pobita. Opublikowała wstrząsające zdjęciaŹródło: Instagram.com
d1q86rx

Julia Kupiec zdobyła popularność dzięki sesjom zdjęciowym dla magazynu CKM. Na co dzień jest gwiazdą internetu, fotomodelką oraz influencerką, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio spotkała ją jednak niemiła sytuacja, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Celebrytka została dotkliwie pobita.

Do incydentu doszło kilka dni temu, gdy dzień po swoich urodzinach Kupiec wyszła przed swój blok, gdy otrzymała telefon o domniemanej niespodziance, czekającej na nią na zewnątrz.

Przed budynkiem rzeczywiście czekał na nią mężczyzna, który trzymał piękny bukiet kwiatów. Nagle jednak pojawiło się dwóch innych delikwentów, którzy zaatakowali kobietę i użyli gazu pieprzowego. Gdy Julia próbowała uciec, trzech napastników podbiegło do niej i zaczął bić metalowymi przedmiotami. Na szczęście jeden ze świadków zdarzenia wezwał pomoc.

d1q86rx

"Kochani, w związku z wieloma zapytaniami i informacjami krążącymi w internecie przyszedł moment, w którym mam siłę i muszę odnieść się do ostatnich wydarzeń. O sytuacji, którą się z Wami podzielę, wiedziało bardzo wąskie grono osób, do których mam zaufanie. Jednak magia przekazywania informacji za pomocą socjal mediów sprawiła, że pojawiły się różne wersje, a nie było to moją intencją. W związku z tym, że nie chcę, aby krążyły nieprawdziwe historie, jestem winna (szczególnie tym osobom, które się o mnie szczerze martwią ) faktyczny opis zaistniałej sytuacji. W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? Tak, ta. Dostałam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. Ten post piszę, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to, żeby uświadomić Was o tym, że niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów. Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji... Dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam za moją nieobecność na instagramie" - czytamy.

d1q86rx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q86rx