Qaqwqwrqw

Julia Roberts zaczęła przygodę z mediami społecznościowymi. Założyła konto na Instagramie

To prawdziwa gratka dla fanów Julii Roberts. Aktorka założyła konto w popularnym serwisie i podzieliła się pięknym pierwszym zdjęciem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda zrobiła niespodziankę fanom
Gwiazda zrobiła niespodziankę fanom (ONS.pl)
Qaqwqwrqw

Od teraz dużo częściej będą mogli się dowiedzieć, co słychać u aktorki i oglądać ją nie tylko na ekranie czy zdjęciach z czerwonego dywanu. Gwiazda rozpoczyna przygodę z popularnym serwisem społecznościowym.

Pojawienie się aktorki na Instagramie wywołało duże poruszenie. Tym bardziej, że jeszcze kilka lat temu mocno krytykowała społecznościówki. Porównywała je nawet do waty cukrowej. Wydawało się więc, że gwiazda konsekwentnie nie będzie szła w ślady kolegów z branży i nie będzie dzieliła się prywatnymi zdjęciami w sieci.

Qaqwqwrqw

Jednak najwidoczniej zmieniła zdanie, bo właśnie pojawiło się jej pierwsze zdjęcie. Wystarczyło krótkie „hello”, by jej wpis zgromadził już prawie 250 tys. polubień. Co ciekawe, aktorka zablokowała możliwość komentowania zdjęć. Kolorowa prasa sugeruje, że zrobiła to dlatego, by uniknąć hejtu, z jakim zmaga się wielu jej kolegów z branży. Tak czy inaczej, najważniejsze, że zdecydowała się na bliższy kontakt z fanami. Na jej profilu z pewnością pojawi się wiele interesujących zdjęć!

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw