Trwa ładowanie...

Julia Rosnowska pokazała zdjęcie z brzuchem. Poród coraz bliżej

Julia Rosnowska podzieliła się radosną nowiną dzień po Tłustym Czwartku, żartując, że okrągły brzuch to efekt zajadania się pączkami. Teraz wrzuciła nowe zdjęcie, którym zachwyciła fanki na Instagramie.

Share
Julia Rosnowska pokazała zdjęcie z brzuchem. Poród coraz bliżej
Źródło: East News
d303kqy

Piękna pogoda, przyroda, dwa psy i ukochany – tak Julia Rosnowska spędza lato w mieście. Na Instagramie aktorki pojawiło się nowe zdjęcie z ciążowym brzuchem. Przy okazji wrzuciła na Instastories romantyczny filmik, nakręcony przez jej ukochanego.

"Gratulacje i szczęśliwego rozwiązania", "Jeszcze chwila, jeszcze momencik", "Najlepiej na świecie" – pisały jej fanki na Instagramie. Rosnowska bardzo rzadko udziela się w mediach społecznościowych, a kiedy to robi, skupia się na sprawach zawodowych. Pierwszą, i do niedawna jedyną fotkę w ciąży, wrzuciła 1 marca.

Osoby śledzące jej profil wiedzą, że Rosnowska jest weganką. Najnowszy wpis sugeruje, że 30-letnia aktorka nie zrezygnowała z diety roślinnej w trakcie ciąży.

d303kqy

Julia Rosnowska to aktorka po Akademii Teatralnej w Warszawie. W telewizji zaczynała w takich produkcjach jak "Plebania", "Kopciuszek", "Londyńczycy". Pierwszą główną rolę zagrała w serialu "Julia". Ostatnio była kojarzona głównie z "Misją Afganistan", "Komisarzem Aleksem" i "Czasem honoru".

Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Drogi wolności". Scenariusz powstał na podstawie pomysłu Stanisława Krzemińskiego, ojca Rosnowskiej.

d303kqy

Podziel się opinią

Share
d303kqy
d303kqy