Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa była świadkiem napadu podczas Parady Równości. "Nie pozwolę na takie traktowanie drugiego człowieka"

W Warszawie 8 czerwca odbyła się Parada Równości, w której wzięła udział Julia Wieniawa. Młoda aktorka opowiedziała o przykrym incydencie, który wydarzył się na Placu Zbawiciela.

Julia Wieniawa była świadkiem napadu podczas Parady Równości. "Nie pozwolę na takie traktowanie drugiego człowieka"Źródło: East News, fot: East News
d3n98y9
d3n98y9

Julia Wieniawa postanowiła wziąć udział w paradzie i w związku z tym nie zabrakło też relacji na jej instagramowym profilu. Niestety, aktorka wraz z młodszą siostrą była świadkiem napadu na innych uczestników tego wydarzenia. O wszystkim opowiedziała.

ZOBACZ TAKŻE: Objęci Julia Wieniawa i Baron spacerują nad Wisłą

- Wracałam z moją 14-letnią siostrą z Parady Równości. Nagle patrzymy, w centrum miasta na Placu Zbawiciela grupka pijanych kolesi w czapeczkach zaczęła wyzywać i napadła na grupę chłopaków, którzy również uczestniczyli w paradzie. Normalnie na moich oczach i mojej siostry ci kolesie zaczęli bezpodstawnie zaczepiać grupę ludzi, którzy byli ubrani w tęczowe flagi, zaczęli ich wyzywać – mówi Julia Wieniawa na nagraniu.

Aktorka wyjaśniła wszystkim, że bierze udział w takich wydarzeniach, żeby promować wzajemny szacunek i tolerancję. - Nie pozwolę na takie traktowanie drugiego człowieka - mówi wściekła gwiazda.

- Uwierzcie mi, że nie ściemniam, koleś normalnie napluł pod nogi uczestnikowi marszu i to na moich oczach! - opowiadała dalej.

Aktorka była mocno zdenerwowana i apelowała do wszystkich o wzajemny szacunek, by wyzbyć się hejtu i pozwolić innym żyć tak, jak tego chcą.

d3n98y9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n98y9