Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa i Baron mają kryzys? Para odniosła się do plotek na temat Patricii Kazadi

Julia Wieniawa i Baron spotykają się ze sobą już od pewnego czasu. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Patricia Kazadi miała być zazdrosna o Wieniawę. Zakochana para postanowiła skomentować sprawę na swoim instagramowym profilu.

Julia Wieniawa i Baron mają kryzys? Para odniosła się do plotek na temat Patricii KazadiŹródło: East News
d6fsauo
d6fsauo

Julia Wieniawa i Baron - kryzys w związku?

Julia Wieniawa i Baron przez długi okres ukrywali swój związek. Jednak odkąd media dotarły do prawdy na temat ich relacji, cały czas pojawią się nowe doniesienie dotyczące zakochanych.

Od jakiegoś czasu mówi się o rzekomym konflikcie Barona z Patricią Kazadi. Według “Faktu” wokalistka była zła na gitarzystę Afromental, ze względu na fakt związania się z Julią Wieniawą. Z ustaleń tabloidu wynikało, że Kazadi walczyła o uwagę Barona.

- Pati nigdy nie ukrywała w towarzystwie, że Baron bardzo się jej podoba. Ucieszyła się, więc gdy kilka miesięcy temu zgodził się produkować jej najnowszą płytę. Liczyła, że dzięki długim godzinom spędzonym razem w studiu ich relacja zmieni się z przyjacielskiej na bardziej romantyczną" - cytował informatorkę "Fakt".

Julia Wieniawa i Baron komentują zaistniałą sytuację

Julia Wieniawa i Baron postanowili odnieść się do plotek za pośrednictwem instastory. W nagranym filmiku wyrażają poparcie dla Patricii Kazadi, a doniesienia “Faktu” uznaję za nieprawdziwe.

d6fsauo

- Ten artykuł jest bardzo krzywdzący i istnieje chyba tylko po to, aby nas poróżnić - mówi Julia Wieniawa na nagraniu.

Para odniosła się również do artykułu poświęconego Kazadi.

- Jesteśmy zdumieni fantazją autora, który napisał ten artykuł i mamy nadzieję, że inna prasa będzie na tyle rozsądną, że nie przedrukuje tego dalej, ponieważ jest to totalnie wyssane z palca - powiedziała Wieniawa.

- A wy drodzy zainteresowani i entuzjaści nie wierzcie w takie głupoty i farmazony. Słuchajcie głosu serca i rozsądku, a wszystkim będzie w życiu milej i przyjemniej - dodał Baron.

d6fsauo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6fsauo