Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa i Baron pozostali przyjaciółmi? Muzyk na Instagramie skomentował zdjęcie aktorki

Julia Wieniawa i Baron tworzyli niezwykle uroczą parę. Choć ich związek należy już do przeszłości, muzyk komentuje zdjęcia aktorki, a ona mu odpowiada. To początek pięknej przyjaźni?

Share
Julia Wieniawa i Baron pozostali przyjaciółmi? Muzyk na Instagramie skomentował zdjęcie aktorki
Źródło: ons
d2ud0b7

Związek Julii Wieniawy i Barona trwał zaledwie kilka miesięcy. Relacje między nimi były jednak szeroko komentowane przez media, które uznawały ich za jedną z najgorętszych par show-biznesu.

Niedawno dowiedzieliśmy się o rozstaniu Julii Wieniawy i Alka Barona. Para początkowo nie skomentowala tej sytuacji, jednak pod najnowszym zdjęciem niespełna 20-letniej aktorki, która gra w serialu Polsatu "Zawsze warto", pojawił się komentarz gitarzysty Afromental: "Cześć Ada. Będzie dobrze, poradzisz sobie na koniec sezonu, cierpliwości!".

d2ud0b7

Wpis nie pozostał bez odpowiedzi Julii, która odpisała: "Alek wiadomo, że oglądaliśmy już razem cały sezon, ale nie spojleruj ludziom".

Julia Wieniawa i Baron - komentarze po rozstaniu

Zarówno Julia, jak i Alek nie chcieli początkowo wypowiadać się na temat rozstania. Pierwsza zabrała w tej sprawie głos aktorka, która przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post: "Spędziłam wspaniałe pół roku z Alkiem i serdecznie go pozdrawiam. Życzę mu jak najlepiej i to jest tyle, co mam do powiedzenia. Związki powinny się rodzić z przyjaźni i tak kończyć".

Na odpowiedź Barona musieliśmy poczekać troszkę dłużej. Ostatnio na konferencji "The Voice of Poland" dziennikarze po raz pierwszy mieli okazję zapytać go o rozstanie. 35-letni muzyk powiedział: "Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam cię serdecznie. Is all good. Tak jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć".

Niedawno Julia Wieniawa i Baron byli widziani razem na seansie "Polityki" Patryka Vegi.

d2ud0b7

Podziel się opinią

Share
d2ud0b7
d2ud0b7